napravi sam angel eyes


Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...ali u podne :dance3: :clapping: :clapping:

Prijatelju, ni na originalima se po danu ne vidi a sto bi se i kod mene videlo i kao sto neko pomenu kada si u senci vidi se a i ovo je samo ukras tako da meni bolje ne treba a i u dzepu ostalo 50 jevreja.... :unsure:

A na kraju krajeva nesto i sam napravis i kazes "pa to je mojih ruku delo" i gde ces vece zadovoljstvo... :rolleyes:

Aj srecno sa prodajim "ccfl"-a

Link to post
Share on other sites

e pitanje jedno kretensko posto se nesnalazim bas sa tim izrazima sta je CCFL i koja je razlika babicu ako nije problem molim te jednu sliku tih andjelki po danu i navecer

Link to post
Share on other sites
pa to i ja kazem garabin. sad se babic nasao uvredjen sto sam ja uzeo komplet od manje od 15e a on ih valja ovde po 50e. i kao nece to biti to, i te fore... ma daj...

nisam se ja nasao uvredjen uopste

to sto si ti kupio stvarno jeste djubre.

ja cekam da mi stigne i cetvrti uvoz prstenova, pozicija i ostalih ciganija

tako da ja sigurno necu propasti sto jedan lik nije uzeo od mene prstenove

i ja sam pravio nekada sebi andjelke...

i ja sam propadao u zemlju kada ih neko primeti i pita me po danu da ih upalim da vidi kako sijaju

u takvim situacijama ja bih dao 50e samo da me ne pitaju da ih upalim

ovo ti pricam jer je na forumu bilo dosta reci o svemu tome.

ne samo na ovom forumu nego po forumima sirom sveta

prstenove koje si ti porucio nemaju nosace nego se lepe

izgledace ovako posle toga

http://logun.org/images/E36/Home%20made%20...estTheRings.jpg

e36 koji ima bord bi prijavljivao gresku sa njima

ali neeee...

ti si izmislio toplu vodu a babic je uvredjen

Link to post
Share on other sites

pa mogu samo rec da ako se tako vide po danu ko na motorsportovom ima da ih uzmem tj. narucim ili sta vec ovi kod mene su stvarno fora navecer ali po dnevnom svjetlu ih NEMA gledat cu zute naruciti da se uz ksenon isticu ljepse

Link to post
Share on other sites
bole me uvo. ionako sam te dobio. sijace bolje, nego sad, kad nemam nista. a nisam poludeo da dam 50e za gluposti.

Veruj mi nisu gluposti. Imao sam tri vrste Angel eyes ( zute orginal na ZKW farovima, SONAR i ove sto Babic prodaje). Ove su ubedljivo najbolje i najlepse sijaju, vide se i po danu, a nocu razbijaju i mozes da ih koristis od nove godine kao DAY LIGHT.

Link to post
Share on other sites

definitivno mogu da se koriste kao dnevna svjetla.... i stvarno ubijaju koliko su jake po danu, a po noci da ne pricam, vrijede svaki euro... mnogo su mi ljepse uz xenon ovako bijele nego te zute sto scaner pominje...

Link to post
Share on other sites

E, ovo su ti fabricki angel eyes, nije ugradjivano. Ukusi su razliciti, apsurd je o tome raspravljati, ali po meni ti prstenovi ne treba da sluze za zamenu kratkog svetla, tj. da sijaju u toj meri po danu koju bi pojedinci zeleli. Opet pa ta jacina mislim da bi pored xenona bila neprimetna. Ovako i pored xenon svetla imas oivicen zuckast prsten. Bas cu slikati po danu da i sam vidim, zaista nisam obratio paznju na taj detalj...

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Ja sam juce u novom megamarketu "Mr.Bricolage" u Nisu nasao odlicne PVC sipke koje mogu da posluze za selfmade angel light.

Radi se o dve providne sipke duzine 1m i preseka oko 10mm.... Cena ovog pakovanja je oko 250-300 dinara.

dsc04840k.jpg

Link to post
Share on other sites