Ugradnja gasa kod Babica


Recommended Posts

Ugradio sam auto gas u svoj 528i, sequent sistem kod Babica i ovom prilikom zelim da mu se javno zahvalim i preporucim ga onima koji zele da ugrade u svoj bmw. Covek je od reci, tada dovezi, tada dodji po auto, nema lagarija, nema "udaranja po usima", usput je ocistio i dizne i ispolirao farove. Svaka cast, za primer kako treba raditi!!

Link to post
Share on other sites

Nemojte ljudi, Babic je pocrveneo od srece, sramota ga vise da pise po forumu.

P.S. Svaka mu cast za sve sto radi, ili se ne hvata posla ili radi kako treba. Primer profesionalca u svojoj bransi. Sve pohvale. E nemoj sadaa da zaseres, posto si prestao da pusis pa da se vadis na nervozu. :big_boss: :big_boss: :big_boss:

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

jedno kratko pitanje,

koliko bi bila prepravka iz venturi u sekvent,znaci samo ono sto mora da se menja,dali se dobija nesto u odnosu na venturi,

posto verujem da to sam ne bih mogao da ugradim zbog mapiranja ili cega vec.

hvala

p.s. u pitanju je M40 motor

Link to post
Share on other sites

...i to p'jan! :)

ako se dobro sećam

Hehe..i to odmah iz kola pravo u frizider sa pivom.. :D

Dobro nismo digli pumpu u vazduh.. :D

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Svi ga samo hvalite..., evo ja cu da ga kudim..., kud propushi kad si onomad prestao, jos peglas Marlboro..., i zdravlje i trosak! :P

Salu na stranu!

Iako samo deluje malo neozbiljno, posao je uradjen i vise nego ozbiljno, u rekordnom roku, sa izuzetno povoljnom cenom u odnosu na izvikanu konkurenciju!

Ne smem vise da njamke, mozda se uobrazi ili jos gore..., podigne cene! ;)

Link to post
Share on other sites

Babić je neviđeni car... Ugradio mi je:

sekvent u Golf 4

sekvent u Alfu

plin u Reno Espace-a

ksenone u sve što je moglo da se stavi sem šporeta i mikrotalasne :)

angel-e u BMW-a

Multimediju u BMW-a

i pored ovoga još pride jedno 150 radnih sati na razne moje ideje oko sređivanja kola (kuku lele :D )

Sve si junački izdržao ali ima tu još mnoogo mojih ideja koje nisu još realizovane :D

Sada šalu na stranu.. Sve preporuke sa moje strane i sve što sam gore naveo, uradio je perfektno ;)

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Ugradjen plin kod babica, potrosnja oko 15-16 lit po gradu, za sada sve extra sljaka....

Moram da se zahvalim babicu, extra je upakovano sve, za par sati je sve bilo gotovo oko ugradnje plina, prelazak sa plina na benzin, i obrnuto, bukvalno se ne oseti :)

dscf1947v.jpg

dscf1944.jpg

dscf1935z.jpg

dscf1934v.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Moram i ja da pohvalim Babica! Ugradio mi je sekvent u 528 i prezadovoljan sam- kompletnom uslugom! Sve ustelovano,uredno spakovano,radi ko sat,nema vracanja 10x zbog raznoraznih zamerki.... Decko je za svaku preporuku!

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

moram i ja pohvaliti Babice. Ok decko, izlazi u susret, primio me je u 22h uvece. Sve upakovano uredno, cena ok, nema vracanja nazad 100x. Sve preporuke... :)

Link to post
Share on other sites