Slike raznih BMW-ova


Recommended Posts

  • Replies 918
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Vama ovo verovatno nije niÅ”ta novo, a meni koji nemam ni facebook i instagram profil ja sam oduÅ”evljen!!! Nisam znao da tako neÅ”to ima u Srbiji pa joÅ” registfovano!Ā Inače slike mi je sve poslao kolega koji ima i fb i instagram, on prati te ljude već, kao i većina vas :) Inače ako neki od ovih auta imaju svoje teme na forumu, ne znam kako mi je promaklo ali molim vas obavestite me, rado bih ih pratio :)

Ā 

xfBcv.jpg

xfORm.jpg

xfdlz.jpg

xf0eM.jpg

xfkP6.jpg

xfGkI.jpg

xfUMT.jpg

xflTu.jpg

xf7wp.jpg

xfQJ5.jpg

Link to post
Share on other sites

Ne radi se samo o tome, već i o tome da su danaÅ”nji automobili čista - konfekcija. Za godinu dana gledanja - nagledao si ga se i nije niÅ”ta posebno. Ovo gore možeÅ” da gledaÅ” 10 godina i da ti opet bude nekako poseban i uvijek vidiÅ” neÅ”to novo i opet ti se iznova dopadne.

Link to post
Share on other sites

Ja tako gledam e36 :). Neko kada mi kaze bmw, prvo na pamet mi padne e36 pa onda ostalo ... znam ga u dusu. Nikada nisam imao problema. Uzivao sam prebacivajuci opremu u njega i kickajuci ga. Ove nove, nema sta da kickas :)Ā samo vozis, jebes takav auto :D:D:DĀ 

Sa vremena na vreme, bukvalno da me mine zelja vozikam zenin, a tricavih 1.800 cc ima, i daj boze da jos uvek izbacuje preko 100hp.

Sa e36 i sa kockicom, ama ni jednu muku nisam imao ... kockicom pogotovo. 1.8 m40, TENK! Ljudi su se zalili na bregaste, ja nisam imao problem do poslednjeg dana. Sa vremena na vreme je vidim i dalje na ulici ... u tazbini je prodata :)Ā 

Link to post
Share on other sites

Tu osmicu sam jednom video u nekom dvoristu na smederevskom putu dok se sredjivala, dzaba nama sve to (mnogo para)

Pogotovo ovo sto je castor postavio crni ovaj, to uzivo u Srbiji necemo videti nikada

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...