Slike raznih BMW-ova


Recommended Posts

devilishcompactow9.th.jpg

...moj komsiluk, Zarkovo :) inace po bokovima ima velike logoe AC Schnitzer i felne istog tunera, iza njega je Devilish Vectra B sa TS takmicenja...pa ko zna mozda je i isti vlasnik-ca :D...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 918
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

... cccccccc, eto moja pretpostavka, tj. vise sam lupio pa ostao ziv nego sto sam pretpostavljao al ko bi reko :)...zestoka cica, znam vidjao sam je stalno pored vectre po manifestacijama...prelep je compact, vidjao sam ga i u Blagoja Parovica :D

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

taj lik tu negde i zivi , kod " leona "

auto je preeeeelep

Link to post
Share on other sites

Ovaj BMW stalno vidjam na Banovom brdu, znacu bruka je, 19-ice felne na njemu...Jaoooo...

Opasno izgleda komso, gledam ga svaki dan, samo brate vozi ga kao po jajima, automobil nema uopste amortizere, ceo auto skakuce na najmanju rupicu. Inace svakog poslepodneva je parkiran ispred restorana Stankom u kosutnjaku :) ATRAKCIJA ZA OCI samo takva.

P.S. Treba ga videti kako vozi, pa tek onda se odlucivati za ovako velike felne, a o samim ivica felni da ne govorim :rofl: bez daljnjeg ovo su tockovi samo za salone i izlozbe :rofl:

Link to post
Share on other sites

evo jedna 635 csi 86gd posmatrana sa jednog placa za prodaju automobila ,pa se malo ispitivala,zagledjivala ,probavala :P a vredii vredi svaku novcanicu

cs11.jpg

csi.jpg

cs1.jpg

csiii.jpg

Link to post
Share on other sites

a gledala se i alpinica B10 3.5 Bi-Turbo :P te noci nisam spavao ni tren mucilo me pitanje alpina ili csi ,alpina ili csi ,alpina ili csi ,alpina ili csi ,alpina ili csi ,alpina ili csi ,csi ili alpina....

alpina-1.jpg

alpinaa.jpg

alpinaaaa.jpg

Link to post
Share on other sites

a gledala se i alpinica B10 3.5 Bi-Turbo :acute: te noci nisam spavao ni tren mucilo me pitanje alpina ili csi ,alpina ili csi ,alpina ili csi ,alpina ili csi ,alpina ili csi ,alpina ili csi ,csi ili alpina....

...hahahahahahaha :P :english_en: :english_en: hihihihih, nekako CSI mi je za voznju nedeljom i praznikom, a Alpina da provodis u njoj dan i noc :tease:...da zaboravis na kucu :acute:...

Link to post
Share on other sites

a gledala se i alpinica B10 3.5 Bi-Turbo :english_en: te noci nisam spavao ni tren mucilo me pitanje alpina ili csi ,alpina ili csi ,alpina ili csi ,alpina ili csi ,alpina ili csi ,alpina ili csi ,csi ili alpina....

u mojoj glavi odzvanjalo je ime Jagodinka Simonovic, hehe

e sad`, da se u meni odvijala takva borba mislim da bi csi pobedio....

svidja mi se i ova alpina, ali 6ica je nesto nesvakidasnje... :P

Link to post
Share on other sites