motorsport

Slike raznih BMW-ova

Recommended Posts

Vama ovo verovatno nije ništa novo, a meni koji nemam ni facebook i instagram profil ja sam oduševljen!!! Nisam znao da tako nešto ima u Srbiji pa još registfovano! Inače slike mi je sve poslao kolega koji ima i fb i instagram, on prati te ljude već, kao i većina vas :) Inače ako neki od ovih auta imaju svoje teme na forumu, ne znam kako mi je promaklo ali molim vas obavestite me, rado bih ih pratio :)

xfBcv.jpg

xfORm.jpg

xfdlz.jpg

xf0eM.jpg

xfkP6.jpg

xfGkI.jpg

xfUMT.jpg

xflTu.jpg

xf7wp.jpg

xfQJ5.jpg

Style 32 od 20 cola sa gumama na toj zelenoj 850ici košta više nego auti od pola foruma...

Prelijepa je osmica, još ko zna šta hoće i ima ukusa može da je sredi bolesno da izgleda. Ali meni se ovo sviđa:

bmw-e24-80197.jpg

Prije bi za njega da lovu nego za nov M5.

Oo da, atraktivniji I ekskluzivniji po meni.

Ne radi se samo o tome, već i o tome da su današnji automobili čista - konfekcija. Za godinu dana gledanja - nagledao si ga se i nije ništa posebno. Ovo gore možeš da gledaš 10 godina i da ti opet bude nekako poseban i uvijek vidiš nešto novo i opet ti se iznova dopadne.

Da, prolaze neopazeno, nizu se brojevi, oznake, ni oni sami ne znaju da ih redom izdeklamuju... sve tacno.

Ja tako gledam e36 :). Neko kada mi kaze bmw, prvo na pamet mi padne e36 pa onda ostalo ... znam ga u dusu. Nikada nisam imao problema. Uzivao sam prebacivajuci opremu u njega i kickajuci ga. Ove nove, nema sta da kickas :) samo vozis, jebes takav auto :D:D:D 

Sa vremena na vreme, bukvalno da me mine zelja vozikam zenin, a tricavih 1.800 cc ima, i daj boze da jos uvek izbacuje preko 100hp.

Sa e36 i sa kockicom, ama ni jednu muku nisam imao ... kockicom pogotovo. 1.8 m40, TENK! Ljudi su se zalili na bregaste, ja nisam imao problem do poslednjeg dana. Sa vremena na vreme je vidim i dalje na ulici ... u tazbini je prodata :) 

Tu osmicu sam jednom video u nekom dvoristu na smederevskom putu dok se sredjivala, dzaba nama sve to (mnogo para)

Pogotovo ovo sto je castor postavio crni ovaj, to uzivo u Srbiji necemo videti nikada