Slike raznih BMW-ova


Recommended Posts

  • Replies 918
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo drugar pre par dana pazario 850i :P

72925786qj4.jpg

p.s.prednji branik je na farbanju,bio je malo iscukan,a i felne ce skoro da budu uparene

Link to post
Share on other sites

Bio je jedan 850i pre godinu dana u 29 u MUP-u i kao bio na prodaju, mogao sam da ga uzmem za 3.000 eur (ona kao aukcija, ali mi je neki dalji rodjak radio u MUP-u pa sam mogao da ga dobijem za manje para)!

Auto je bio u totalnom fulu, presao 98.000 km, znaci balavio sam i lomio se svaki dan oko njega 4 meseca... nazalost ipak je presudila kubikaza.... :P

Link to post
Share on other sites
glogi koliko novaca ga je izasla ova azdaja???

veruj mi da nisam ni pitao,neverujem da je nesto puno,unutra je dobro ocivani full sa automatskim menjacem,tablice su "kosovske"

Link to post
Share on other sites

Da sam bio na tvom mestu i da sam imao kintu, uzeo bih ga, pa makar bio neregistrovan i vozen jednom nedeljno! Ja nikad nisam video osmicu :D Danas je vidjen na Konjarniku oko pola dva crveni e30, upecatljiv, ima nalepnicu BmwClubSerbia. Ne znam ko je to, ali znam da je jedan od vas! :D Nemam vremena sad da gledam slike :D

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

bio ja malo do gracke da se iskupam i isuncam,odusevio sam se,bmw im je ubedljivo vozilo broj 1,uglavno e36 i e46,ima ih bas gomila,a ja sam vam doneo slike jednog drugog zanimljivog modela

19131606ke2.jpg

aaim8.jpg

aaaur0.jpg

Link to post
Share on other sites

evo lepotana na parkingu jednog restorana... naravno, zamolili smo vlasnika da otvori auto da vidimo i enterijer...

09062008005ff3.th.jpg

09062008003ou6.th.jpg

09062008019cp0.th.jpg

09062008010hf2.th.jpg

09062008008ak1.th.jpg

auto u full opremi 2000 god. 2000ccm diesel. jedino mu je skinuo alu felne, stariji gospodin pa kaze da nije to za njega, mnogo mu lupaju- hoce da ih proda sa sve gumama - neverovatno, samo meni ne odgovaraju, bedak

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
bio ja malo do gracke da se iskupam i isuncam,odusevio sam se,bmw im je ubedljivo vozilo broj 1,uglavno e36 i e46,ima ih bas gomila,a ja sam vam doneo slike jednog drugog zanimljivog modela

19131606ke2.jpg

aaim8.jpg

aaaur0.jpg

Kuku... sta uradise ovom jadniku :dance3: Bas su ga isciganisali. Na sta samo lici onaj zadnji blatobran...

Link to post
Share on other sites