Slike raznih BMW-ova


Recommended Posts

.
a3e764ef4a3092f4938446effb30cccf.jpg

Verstuurd vanaf mijn SM-G930F met Tapatalk


7ca i prodje. Al ovaj novi X5 i one slike X7ce kuku majko. Platis resetke tj grilove a auto ide gratis :D

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
  • Replies 918
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Meni isto x5 uzivo brutalan, x7 jos nisam video uzivo, kontam da je isto odlican. To sam velikim maskama je verovatno nov trend u auto industriji. Vreme ce pokazati.

Link to post
Share on other sites
X7 je kao autobus. Ne svidja mi se ni uzivo.
Ali je enterijer jos visa klasa u odnosu na X5.
Cist promasaj, mogu zamisliti kad krenu seljoberi po ivicnjacima da ga parkiraju ispred kafica, x5 je bilo lako tolerisati jer svako ko ga je vozio zna da je gradski SUV jer je za ofroad nikakav. A ovu grdosiju kad nabiju bice smesno. Planovi su da on nastavi gde je 7ca stala. A kako su poceli garant ce izbaciti i neki g nesto koji ce biti liftback kao i BMW CS koji je trebao izaci

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Delija said:

X7 je kao autobus. Ne svidja mi se ni uzivo.

Ali je enterijer jos visa klasa u odnosu na X5.

A jbg, ukusi su razliciti. Ja volim te dzipove-autobuse. Imam skoro 2m i 110kg i najveca zelja mi je da imam auto u kom ne moram da pomeram sediste kad neko treba da sedne iza mene. Znaci sto se mene tice, ne postoji prevelik auto. 

Link to post
Share on other sites

x7 je Amer style ... daj svega i daj mnogo :)  Vrv i pravljen da konkurise tim ogromnim automobilima tamo. Za Beograd je jednostavno prevelik ... nefuncionalan. A nadasve i ruzan ;) (nevezano za Beograd, da se razumemo) :) 

Link to post
Share on other sites
1 minute ago, Delija said:

Vrlo jednostavno. Konkurencija za Range Rover i GLS.

Deluje mi da je nadogradnja za "Soccer Mom Van", u kontekstu, "Executive Soccer Dad Van. Nesto kao Chevrolet Suburban i slicnih megalomanskih automobila ... samo u "haj" klasi :).  E ne znam da li sam spomenuo, i ruzan je :D

Link to post
Share on other sites

Danas bio u Radulovicu za neke kedere i gledam X3 novi, G20, G30 sve je ono besno, oce da ujede, razni paketi opreme. I okrenem se kad eto ti ga novi X5 sa radijatorima napred ko izrod medju njima. X7 nisam video uzivo, ali X5 tolko odskace da mogu samo da zamislim. Bas ko sto je receno vidi se da nije za nase prostore i ovdasnju konkurenciju.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 10 months later...