Recommended Posts

Kao prvo veliki pozdrav svim clanovima kluba.

Ja sam vas novi clan i moram reci da sam jedva cekao da mi admini dozvole logovanje na forum :pilot:

Procitao sam za 2 dana preko 70% celokupnog foruma i moram reci da sam odusevljen. Gomila korisnih

informacija i nesebicnost drugih da znanje podele. Takodje sve pohvale na aktivnosti clanova i zelji i volji

da se pomogne kolegama. Dragance je koliko vidim legenda :) Njegovih par postova koje sam procitao ovde

su vise nego iscrpni i izuzetno korisni. Jedino zalim sto ranije nisam saznao za ovaj sajt jer bih verovatno dobio

pomoc pri kupovini mog BMW-a:)

Da nebih spamovao sa postovima odgovoricu na par tema iz ovog dela. Sajt izgleda extra, ali stvarno super

jedino je bila tema o tome kako se postovi vide. To je mozda jedina zamerka sto se postvi vide ispod kao

linkovi ispod glavne teme. Ja sam pristalica klasicnog "scrool" fazona ;).

U svakom slucaju sve najbolje momci stvarno je sve ovo lepo videti.

Poz

Link to post
Share on other sites

nikad nije kasno da nam se prikljucis , a nase vreme tek dolazi ..... dobrodosao

Link to post
Share on other sites

To je mozda jedina zamerka sto se postvi vide ispod kao

linkovi ispod glavne teme. Ja sam pristalica klasicnog "scrool" fazona :pilot:.

U svakom slucaju sve najbolje momci stvarno je sve ovo lepo videti.

Poz

Imas u gornjem desnom delu ekrana dugme OPTIONS, clickni tu i namesti da ti display mode bude STANDARD. Mislim da ce ti to resiti problem.

Link to post
Share on other sites

Imas u gornjem desnom delu ekrana dugme OPTIONS, clickni tu i namesti da ti display mode bude STANDARD. Mislim da ce ti to resiti problem.

Da sad je sve kako treba :pilot: Hvala

Link to post
Share on other sites

Ja bih da se oglasim i predlozim nesto, a da ne trujem druge teme, nego cu ovde da iznesem jedan predlog za moderatore.

Slobodno budite malo rigorozniji u brisanju postova ili zakljucavanju tema, jer neke stvarno ne vode nicemu.

Znam da je skoro bila jedna neprijatna tema o tome, ali ako zelite forum na visokom nivou, MORATE koristiti ove opcije koje vam daje moderatorska funkcija.

Pritom se ne plasite mnogo da cete pokvariti prijateljske odnose sa onima koje sankcionisete, jer ukoliko stvarno imate ok odnos, onda ce i oni shvatiti da ipak nismo svi ravnopravni ovde u smislu vodjenja foruma.

Ja sam clan i jednog drugog foruma o automobilima, gde moderatori majstorski vode posao, pa je ceo forum na najvisem nivou. Naravno da moderatori nisu uvek 100% u pravu, grese i oni, ljudi su, ali oni ce se zameriti minornom broju ljudi, dok ce 95% clanstva podrzati neke nepopularne mere.

Onaj kome je data neka ( uslovno recena) vlast nikada ne moze svima ugoditi, ali treba da vodi racuna da ugodi vecini.

Link to post
Share on other sites

Ja bih da se oglasim i predlozim nesto, a da ne trujem druge teme, nego cu ovde da iznesem jedan predlog za moderatore.

Slobodno budite malo rigorozniji u brisanju postova ili zakljucavanju tema, jer neke stvarno ne vode nicemu.

Znam da je skoro bila jedna neprijatna tema o tome, ali ako zelite forum na visokom nivou, MORATE koristiti ove opcije koje vam daje moderatorska funkcija.

Pritom se ne plasite mnogo da cete pokvariti prijateljske odnose sa onima koje sankcionisete, jer ukoliko stvarno imate ok odnos, onda ce i oni shvatiti da ipak nismo svi ravnopravni ovde u smislu vodjenja foruma.

Ja sam clan i jednog drugog foruma o automobilima, gde moderatori majstorski vode posao, pa je ceo forum na najvisem nivou. Naravno da moderatori nisu uvek 100% u pravu, grese i oni, ljudi su, ali oni ce se zameriti minornom broju ljudi, dok ce 95% clanstva podrzati neke nepopularne mere.

Onaj kome je data neka ( uslovno recena) vlast nikada ne moze svima ugoditi, ali treba da vodi racuna da ugodi vecini.

Slazem se sa misljenjem! (da se ne prisecamo sta je bilo...)

Link to post
Share on other sites

znam na kom si forumu , taj forum je vec par godina vodeci i veruj mi da se ugledamo na njega ....

Link to post
Share on other sites