Recommended Posts

Svima vama vec dobro poznat bmw,meni je trebalo tri godine da ga se dokopam.Od prvog dana je trebalo da bude moj ali ja sam taman kupio volva potrosio pare a Denis je prodao kalibru i uzeo ga,sada kad ga pogledam nije mi zao sto sam cekao toliko,dobio sam gotov proizvod.Ustedeo mi je mnogo vremena,para i zivaca jer sve ovo sto je on radio na njemu morao bi i ja.

DSCF1131.jpg

DSCF1125.jpg

DSCF1123.jpg

DSCF1119.jpg

DSCF1114.jpg

DSCF1113.jpg

Link to post
Share on other sites

Bomba, nema sta. Dobar je kontrast vezano za fotografije. Denis je sve slikao uglavnom na obali, a ti si mu ga dao po pasnjacima i brdsko-planinskom predelu.

Link to post
Share on other sites

Dosta je bio na moru :)

Hvala na komentarima,mozda zvuci uobrazeno ali stvarno je dobar auto i ja cu se truditi da dugo ostane takav.Posto je Denis manje vise sve uradio da izgleda sto bolje ja sam se okrenuo mehanici i tehnickoj ispravnosti.Generalno mu nista ne fali ali sam krenuo od trapova sve da menjam,koliko pare dozvoljavaju.Jedino sto se izgleda tice trazicu da kupim m3 vaders sedista,to mi se mnogo svidja i moram da ih imam.

Trenutno u sobi gledam jednu finu gomilu delova(zena hoce da me ubije ali ih ja ne vadim iz sobe)istrosio sam se pa mi fali jos malo delova da kupim i da kompletiram prednji trap.Ne mogu da docekam sve da namontiram,ali nece se to desiti bar jos mesec dana.

Trabaju mi jos jabucice do tocka i hocu powerflex selene ostalo je sve tu:

DSCF1791.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

da da da , ovo je mozda i najbolji i najocuvaniji primerak u crnoj gori , prethodni vlasnik je pazio na njega vise nego na bilo sta drugo u zivotu .....nek ti je sa srecom i da se navozas vise od prethodnika u svakom slucaju :preved:

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Evo mene opet,posto je predhodni vlasnik manje vise sve uradio sto se tice spoljasnjeg izgleda auta ja sam se okrenuo servisiranju pa je tako stavljen novi set kvacila i ulje u menjacu,ulje u dif. senzor bregaste i radilice,set kaiseva i natezaca,vodena pumpa i termostat.

Posto su mu otise i gumice ventila odlucio sam kad malo prikupim para da mu uradim polugeneralnu,a to se upravo desava,taman sam doneo glavu sa obrade:

20110915_102333.jpg

Photo-00422.jpg

Sad treba sve ovo da se vrati na mesto i sastavi,jedva cekam opet da sednem u njega da vozim :D naruceni su powerflex seleni kad stignu rade se i komplet trapovi naravno sve novo onda sam miran i treba mi samo goriva :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jutros je postar doneo i poslednji deo koji mi treba da kompletiram trap,sad imam sve i ovih dana ide na dizalicu,staro dole a sve novo nazad na njega.Sa tim sam nadam se zavrsio servisiranje za jedno duze vreme,jos mi samo ostaju gume da kupim :D

Photo-0049.jpg

Link to post
Share on other sites

Svaka cast, sve ide u pravom smeru! :)

Puno predjenih kilometara i ja zelim, sto poprecke sto pravolinijski ;) B)

p.s. Ne bi bilo lose i da kompletiras M3 retrovizorima, sto se tice spoljasnjosti. Eventualno drugi nastavak auspuha (ili cak ceo auspuh :prankster2: ), onda bi bio perfektan!

Pozz

Link to post
Share on other sites

Tako je,ja se motam po Podgorici :D svaki dan po citavi dan.Otkad sam ga kupio planiram da mu maknem te izduve i nikako da podjem to da sredim,hocu citavi izduvni sistem da mu menjam,nije preskupo 120e sa rukama,ali uvek nadjem nesto prece da dam pare,mada sredicu i to ovih dana pa makar samo one izduve da promenim.Sad su mi prioritet gume,za dva m3 retrovizora mogu jednu gumu da kupim :)

Link to post
Share on other sites