Dajte savet


Recommended Posts

Aj dajte neki savet neki br nekoga ko radi presvlacenje sedista ove zime moram to da sredim... :preved: I ako je neko radio da mi kaze od prilike cenu za polu kozu, hteo bih posto imam kadice da uradim sredinu nekim materijalom "obicnim" a stranice da budu kozne bas zbog toga sto je na njima najvece habanje prilikom ulazenja i izlazenja iz kola...

Link to post
Share on other sites

Evo ti br lika sto je meni radio is-a u eko kozu, materijal mozes sam da nabavis sto je po meni ispativije jer je 1 m2 500din (odprilike) a moze i on.Nalazi se na karaburmi i dobjas dozivotnu garanciju kod njega ;)

Mica 063431430

Link to post
Share on other sites

zvacu ga veceras da ga pitam, koliko si ti platio to sto ti je radio, da znam da li da se rastegnm finansijski za tapaciranje ili da se ipak zadovoljim nekim kvalitetnijim presvlakama... :unsure:

Link to post
Share on other sites

zvacu ga veceras da ga pitam, koliko si ti platio to sto ti je radio, da znam da li da se rastegnm finansijski za tapaciranje ili da se ipak zadovoljim nekim kvalitetnijim presvlakama... :unsure:

Ako si mene ovo pitao ... ? Platio sam ukupno sve 120e zadnja sedista i sve 4 stranice+ koza menjaca ... :)

Link to post
Share on other sites

A kontakt za sovu??? :D

120e mi jako primamljivo zvuci, ja ne bih radio eko kozu mozda samo stranice ali sredina, nema sanse da ce da ide u to, ja moje bubrege jos uvek volim... :unsure:

Link to post
Share on other sites