Linkovi vezani za BMW tematiku


Recommended Posts

ovdje mozete postavljati linkove koji su vezani za BMW tematiku... znaci razne tjunerske kuce, sportska oprema... itd... gledajte da date i opis sajta :)

evo za pocetak od mene par sajtova:

www.hamann-motorsport.de <-- tjunerska kuca "HAMANN"

www.DTMPower.net <-- mnogo mocan sajt

www.jonsibal.com <-- obavezno posjetite, u pitanju je evolucija jednog prelijepog BMW-a e36

www.bmw-syndikat.de <--vrlo zanimljiva stranica...

www.bmwmregistry.com <--sve o ///M modelima

pozdrav ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 months later...

www.bmtown.com delovi i cene

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

najeftinije andjelke i zadnja svetlosna grupa npr za e36 andjelke129e M stopke 60-70e M branik 129e kristal blek maglenke 46e, za e30 andjelke 169e M stopke 80 e itd za porubdzbinu za srbiju treba pozvati telefonom da vam daju ziro racun posle posalju ga postom da bi verifikovali adresu posle uplatis i od 3 do 6 radnih dana stize na kucnu adresu .imaju jos jeftinih zajebancija koje nisu izlozene na sajtu...

http://germaniatec.via.cc/index.php/cat/c8_BMW.html

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

ako treba nekom nesto odavde neka javi moze da uzme preko mene .kvalitet odlican uzimao sam neke stvari od njih .pogodnost na vise uzetih proizvoda ..

neke cena npr za e36 zmigavci bocni 9 evra prednji 18, M retrovizori 21e(manuelni ) el 78, stopovi 65e difuzor za zadnji branik 45e crne maglenke ili dimljena varijanta 45 e,andjelke od 128e itd

http://www.carpartsonline.de/carparts_shop...-BMW:::204.html

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

evo sredio sam da mozete preko njih da se narucuje i za srbiju bez problema. pretstavio sam nas kao veliki klub bla bla itd i tako da je sredjeno ... cene su odlicne a isporuka za srbiju iznoci 55 evra :D ( a mozda padne i neki popust uskoro ...pregovara se)

jednostavno se registrujete i kada kupujete stigne vam nalog na email i posle samo uplatite kintu ...roba stize za 7 dana max, jedan dobar tip je kada narucujete najbolje bi bilo da vise artikala odjenom porucite da ne bi placali za svaki artikal posebno putarinu ili jos bolja varijanta je grupni baj...eto toliko ako treba nekom neka pomoc moze da mi se obrati

ps:a ima jos jedna varijanta da narucite preko mog naloga tj kazete mi sta ce da narucite i ja aktiviram nalog i kazem im da isporuce na vasu adresu kada uplatite novcanice...

naravno moje usluge su za dz :D

www.carparts-online.de

Link to post
Share on other sites

ima za

1er BMW E87

3er BMW E30

3er BMW E36 Compact

3er BMW E36 Coupe/Cabrio

3er BMW E36 Limousine

3er BMW E36 Touring

3er BMW E46 Compact

3er BMW E46 Coupe/Cabrio

3er BMW E46 Limousine

3er BMW E46 Touring

3er BMW E90

5er BMW E34

5er BMW E39

5er BMW E60

7er BMW E32

7er BMW E38

BMW Mini Cooper

BMW X5

BMW Z3

Link to post
Share on other sites

evo OR mail

hi

do you have my payment?end how much I have a bonus?

at the same time I want to order something more.

..

end I want to put a few questions and suggestions..

why do you not have a package delivery for Serbia?

can you arrange that?

I am a member of a large Serbian BMW auto club

end We are very interested in your products and Cooperation

We have 1326 registered members.

Dejan.M

evo i odgovora

Hello

thanks for your email !

We can also send to serbia if you want. Each package costs 55Euro shipping.

Please let me know, we also can delivery to switzerland end you can send after in serbia ..

kind regards

Nadine

Kundenservice

Carparts Online GmbH

Berggate 28

D-44809 Bochum

Tel.: +49 (234) 516858-0

Fax.: +49 (234) 516858-9

eMail: [email protected]

Web: www.carparts-online.de

e sad mislio sam da vam ne kazem i trebalo je to da bude iznenadjenje ... kasnije sam se cuo sa tim likom fonom i pricali smo oko sat vremena i sto je najbitnije bice popusta za clanove naseg kluba a i sponzorstvo ...ali sve zavisi od nas same i koliko se clanova registruje na sajtu ...jako bi pomoglo u daljim pregovorima (ako se rukovotstvo kluba slozi) da se njihov logo ubaci na zvanicnoj stranici sajta ...

upravo radim neke statistike o posecenosti sajta tako da ih jos malo ubedjujem ....

ps: uopste nije problem ako se prave neki bmw skupovi da oni dodju sa njihovim standom na tom skupu a onda bi cene bile diskontne

Link to post
Share on other sites

uskoro ce biti sastanak uprave , pa cemo malo i o tome pricati

Link to post
Share on other sites

ok samo kazem da treba iskoristiti priliku da vam neko drugi ne uzima kintu za usluge narucivanja ...

...kasnije mogu da pregovaram i sa nekim jacijim pretstavnicima...javljajte samo da ne bude trud uzaludan

Link to post
Share on other sites

ono pri registraciji na sajtu gde se upisuje zemlja ''yugoslavia'' ako se ostvare obecanja pisace bmwclubsrbia :D

i da lik sa kojim sam razgovarao bio je odusevljan sto je bas u pitanju BMW jer je i sam fan istog brenda

i posteno mi je rekao da smo neki japanski italijanski ili neki drugi klub ne bi saradjivali...

Link to post
Share on other sites