Recommended Posts

Drugari imam lose vesti, upravo sam se vratio sa parkinga i u soku sam ! :mellow: posto auto ima neki usran alarm sa kojim na dugme mozete da ga upalite, jos kad sam uzeo auto zabagovao se i vuko struju iz akumulatora, kada sam skinuo taj alarm izvadjena je i CB tako da se auto mogao zakljucati samo pojedinacno suvozaceva vrata, vozaceva i gepek... posto nisam mogao sve da zakljucam da bi posle mogao da udjem u auto, jer na kljuc nece da otvori, ostavio sam jedna vrata otvorena... kapirajuci da dolazim svaki dan kod njega da me znaju komsije(Dzoni 2.7 turbo zivi tu,koji svaki dan bleji samnom kod ix-a)-ali tad je vec otputovao i da ima puno automobila! + osvetljeno, i da u pon ide kod majstora ! nece niko cimati, medjutim nas narod je takav i 50% drustva su klosari sto jedva cekaju da nesto ukradu i tako se i desilo! :( Skinuli su sve sto je valjalo na autu sto se tice enterijera jer za ostalo nisu imali vremena ! sve plastike skinute pokidane, ona velika ispod volana na vratima sve do najmanje! kaseta takodje pritom polomljena tabla posto su cupali sve zajedno, obruc menjaca zajedno sa rucicom i kozom, kederi svi zvucnici od kojih su prednji pioner (40e) zadnji JBL(100e) pola kablova iskidano izvuceno! ispod haube nisam smeo ni da zagledam posto se iskreno plasim da tu nisu nista cackali ! Ali primetio sam da nema vise xsenone

....Tako da sve u svemu kolko sam racunao treba mi 300e min da bi samo to sredio ! :(

Link to post
Share on other sites
  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nesto mi izgleda, ni sam ne znam kako bih se izrazio

nekako......

nekako...

....serpasto...

bez uvrede

hahahahahhahaha

To ti je ono: Kobila se je*e dok su joj noge u blatu! :D :D :D

P.s. Zao mi je sto su ga ocupali.... Valjda znas i sam u kojoj drzavi zivis! I naravno znas da se nista ne ostavlja otkljucano pa cak ni postansko sanduce!

Link to post
Share on other sites

Drugari imam lose vesti, upravo sam se vratio sa parkinga i u soku sam ! :mellow: posto auto ima neki usran alarm sa kojim na dugme mozete da ga upalite, jos kad sam uzeo auto zabagovao se i vuko struju iz akumulatora, kada sam skinuo taj alarm izvadjena je i CB tako da se auto mogao zakljucati samo pojedinacno suvozaceva vrata, vozaceva i gepek... posto nisam mogao sve da zakljucam da bi posle mogao da udjem u auto, jer na kljuc nece da otvori, ostavio sam jedna vrata otvorena... kapirajuci da dolazim svaki dan kod njega da me znaju komsije(Dzoni 2.7 turbo zivi tu,koji svaki dan bleji samnom kod ix-a)-ali tad je vec otputovao i da ima puno automobila! + osvetljeno, i da u pon ide kod majstora ! nece niko cimati, medjutim nas narod je takav i 50% drustva su klosari sto jedva cekaju da nesto ukradu i tako se i desilo! :( Skinuli su sve sto je valjalo na autu sto se tice enterijera jer za ostalo nisu imali vremena ! sve plastike skinute pokidane, ona velika ispod volana na vratima sve do najmanje! kaseta takodje pritom polomljena tabla posto su cupali sve zajedno, obruc menjaca zajedno sa rucicom i kozom, kederi svi zvucnici od kojih su prednji pioner (40e) zadnji JBL(100e) pola kablova iskidano izvuceno! ispod haube nisam smeo ni da zagledam posto se iskreno plasim da tu nisu nista cackali ! Ali primetio sam da nema vise xsenone

....Tako da sve u svemu kolko sam racunao treba mi 300e min da bi samo to sredio ! :(

au brate koji smor... :( to ti je neko iz kraja 100%,treba da saznas ko je i da mu se nahebes keve... :2u4pvecna8:

strasno...

Link to post
Share on other sites

Ma matori hvala bogu da cu da mu se najebem keve ! :angry: vec sam i napao jednog decka iz kraja kolko sam popizdeo! ...

...Tako da kolko god vi mislili da nisam hteo da uradim ono za is-a dok ga nisam prodao, sad mi verujte dodje da dignem ruke od svega toga! taman je lepo krenulo zamenio sam protokomer i osposobio ga zakazao kod majstora u pon detaljan servis i sredjivanje! za koj sam ustekao 300e <_< I sad .!. sve te pare bi trebao da dam za ovo sredjivanje ! i onda sve ispocetka ...

Iskreno kolko sam se sad smorio, salu na stranu(da nepocinjete o5) dao bih ga sad ispod cene samo da ga negledam ovako razjebanog :( i spojim to sa ovim parama u steku i krenem ispocetka o5 :e30:

Link to post
Share on other sites

Sta mu sve fali to sam vec napisao! inace je idalje u voznom stanju i kao sa slike, ostale podatke (stanje,limarija,oprema) imas na pocetku teme

Cena 1.000e

ps: ja sam ga pre 4 nedelje platio 1.400e i dao a za felne jos 150e i jos neke sitnice + zamenjen protokomer

Link to post
Share on other sites

Ako mi verujes i ja sam se iznervirao! ZNACI KAKVI MAJMUNI I DEBILI I NARKOMANI I ... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!! KATASTROFA! Sad sam nervozan isto onoliko koliko sam bio i nervozan onog dana kada sam namestao sajlu!

Link to post
Share on other sites

izvini sto se smejem ali xaxxaaxaxaxaxaaxaxxxxaaxxxaxxaxaxxa

xaxaxaaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaaxaaxaaxxaxaxxxaaxxaxaa

znas gde ti auto ne bi dirali u MONTE KARLU, mada i tamo sada ko zna, ovaj sengen jebe kevu

Link to post
Share on other sites

Au citam i neverujem,matori ti si izgleda baksuz sto se tice bmw-a :( Meni su 2 puta obijali ovaj moj.Prvi put su polomili bravu za paljenje,pokusavali da ga pale preko zica... al srecom nisu uspeli.Drugi put su posto je bio izvadjen ulozak brave mogli su da ga odvezu al opet srecom se ispraznio akumulator pa ga je cale odneo u stan na punjenje i verovatno posto su ispizdeli sto nisu uspeli otkinuli mi lajsne sa leve strane.

Smor sta da ti kazem,vidi po otpadima tu plastiku i ta sra**a ostala,ako je stvarno motor tako dobar greota ga je davati(poklanjati).

Link to post
Share on other sites

da su bili neki strucniji skinuli bi ti glavu jer to najvise vredi na ti kolima minimum 200e skupe glave od 2.5 12v i protokomer + ali ocigledno nisu znali sta rade, njihova lada je drugacija

Link to post
Share on other sites

Stvarno si grozan, malo saosecanja nije na odmet. Vidi se i znamo kakav je auto kupio, ali ne moras da ga useres bas uvek i bas sad

a sto sam grozan? zato sto mi se ne svidja da posle njegovog posta odmah ide sledeci, lesinarski, posto auto tako sjeban?

auto je takav kakav je, kupio je sta je video i hteo. licno mislim da se zajebao ali to je moje misljenje i ne mora da bude relevantno. ovo je druga stvar i ako napise sta mu sve fali ili slika pa da nakupimo, svako od nas ima kojekavih plastika i gluposti koje su ti sabani mogli da izlome i sjebu.

Link to post
Share on other sites

jbga <_< Iskreno nzm sta da radim dal da dizem ruke od svega i trazim drugu :e30: il da ovo sredjujem, danas nisam ni isao do kola da detaljno sve vidim po danu, jer nemam vise ni volje ni zelje da gledam svoj auto rascerupan ! ...

Link to post
Share on other sites

jbga <_< Iskreno nzm sta da radim dal da dizem ruke od svega i trazim drugu :e30: il da ovo sredjujem, danas nisam ni isao do kola da detaljno sve vidim po danu, jer nemam vise ni volje ni zelje da gledam svoj auto rascerupan ! ...

pravi se da nemas auto, ovaj gurni u savu, a tako da pada njuskom nadole, da vise nikad neizroni

Link to post
Share on other sites

ostavio sam jedna vrata otvorena... kapirajuci da dolazim svaki dan kod njega da me znaju komsije(Dzoni 2.7 turbo zivi tu,koji svaki dan bleji samnom kod ix-a)-ali tad je vec otputovao i da ima puno automobila! + osvetljeno, i da u pon ide kod majstora ! nece niko cimati, medjutim nas narod je takav i 50% drustva su klosari sto jedva cekaju da nesto ukradu i tako se i desilo! :( Skinuli su sve sto je valjalo na autu sto se tice enterijera jer za ostalo nisu imali vremena ! sve plastike skinute pokidane, ona velika ispod volana na vratima sve do najmanje! kaseta takodje pritom polomljena tabla posto su cupali sve zajedno, obruc menjaca zajedno sa rucicom i kozom, kederi svi zvucnici od kojih su prednji pioner (40e) zadnji JBL(100e) pola kablova iskidano izvuceno! ispod haube nisam smeo ni da zagledam posto se iskreno plasim da tu nisu nista cackali ! Ali primetio sam da nema vise xsenone

....Tako da sve u svemu kolko sam racunao treba mi 300e min da bi samo to sredio ! :(

Link to post
Share on other sites

Posto ovo definitivno ne vodi u dobrom smeru a retko ko da kapira..., moram reci nesto Nikoli!!!

Za svojih 16 godina koliko imas, zivci su ti na izdisaju, zato batali ta sredjivanja i sve te zajebancije, prodaj kola, strpi se jos dve godine, skupljaj lagalo parice i kad polozis kupi neki auto vredan paznje i ulaganja...., jel ako ovako nastavis ( mislim na pritisak ) mozes dobiti zabranu polaganja ili ne daj Boze nesto mnogo gore...

Zato spusti loptu, pa lagano..., mlad si, imas vremena za sve, bice kola i sredjivanja!

Link to post
Share on other sites

ostavio si otvorena vrata, misleci da niko nece, gde ti zivis, brate ciganmala ti je na 200m od kuce, i mislis nece, da su bili neki pametniji oterali bi ti ceo auto jako prosto nego imao si srece... zato cuti inemoj jos vise da ispadas budala, jer si pobednik meseca

Link to post
Share on other sites

ostavio si otvorena vrata, misleci da niko nece, gde ti zivis, brate ciganmala ti je na 200m od kuce, i mislis nece, da su bili neki pametniji oterali bi ti ceo auto jako prosto nego imao si srece... zato cuti inemoj jos vise da ispadas budala, jer si pobednik meseca

Ajde onda ti pametnice kako bi ti to resio ???!!! kad nemam garazu a auto mora da stoji negde za to vreme do ponedeljka, ma sta ja tebi pricam i na PM si priznao da si seljacina sta da se raspravljam sa nekim ko je takav ....

Link to post
Share on other sites

Ajde onda ti pametnice kako bi ti to resio ???!!! kad nemam garazu a auto mora da stoji negde za to vreme do ponedeljka, ma sta ja tebi pricam i na PM si priznao da si seljacina sta da se raspravljam sa nekim ko je takav ....

npr, oterao bih u taj servis, ili ako si vec ostavljao otkljucano odvijes onaj gore jezicak da se nevidi da strci svaka budala da zna da je otvoreno, ima tu milion kombinacija ali...

a to posto sam seljacina kao sto kazes...

ajde reci Dino....

Link to post
Share on other sites

Za svojih 16 godina koliko imas...

Htedoh da mu kazem ovo za 16 leta, ali bilo mi glupo :prankster2:

Imas i drugu opciju, nije ti los taj auto sto imas, nadji ili iznajmi lepo neku garazu pa ga parkiraj,

i polako kad imas kesa odradis ponesto na njemu, spremna masina taman kad polozis ;)

I mora bre to da se pazi i odrzava, em ga ostavljas otkljucanog, em ne znas ni gde treba dizalicu da poturis,

to tako nece ici nikako ;)

Ako ti je do kocke, ako nije onda ga prodaj nekom kome ce verno da sluzi ;)

Link to post
Share on other sites