Recommended Posts

Htedoh da mu kazem ovo za 16 leta, ali bilo mi glupo :prankster2:

Imas i drugu opciju, nije ti los taj auto sto imas, nadji ili iznajmi lepo neku garazu pa ga parkiraj,

i polako kad imas kesa odradis ponesto na njemu, spremna masina taman kad polozis ;)

I mora bre to da se pazi i odrzava, em ga ostavljas otkljucanog, em ne znas ni gde treba dizalicu da poturis,

to tako nece ici nikako ;)

Ako ti je do kocke, ako nije onda ga prodaj nekom kome ce verno da sluzi ;)

Ne pocinji i ti sad molim te ! ;) samo ticu i bice mi to velika usluga

Link to post
Share on other sites
  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A zasto si ostavio vrata? Ledi brava?

Glicerin kosta 200 dinara i imas ga za 10 godina u toj bocici!

Citaj od pocetka zbog cega sam ostavio! a ako bas hoces detaljnu istoriju poz Gazdu, pa ce ti on reci sve oko te cuvene CB i alarma ! ;)

Link to post
Share on other sites

Alarm je radio ... samo je trebao akumulator da se napuni i to je to. Dzoni je mislio da alarm blokira paljenje ali nije bio alarm u pitanju, zato sto kad alarm ukljuci blokadu, onda ne mozes ni da verglas niti ima kontakt itd. A to sto ima majmuna na sve strane, sto bi kevu rodjenu prodali za 100 kinte .. to je drugo! Nidzo iskreno ti kazem da ne gubis volju! Verujem ti da si prso nakon ovog sto se izdesavalo, ali jbg sta je tu je, pa i meni obili auto, kulturno kroz leptir staklo, i odneli sve zivo, pa sam nastavio dalje! Ajde idi sutra do automobila i vidi sta je sve polomljeno i sta sve treba da se promeni pa cemo da nadjemo jendo po jedno, kao sto 325IXA kaze, svako od nas ima nesto!

Link to post
Share on other sites

Alarm je radio ... samo je trebao akumulator da se napuni i to je to. Dzoni je mislio da alarm blokira paljenje ali nije bio alarm u pitanju, zato sto kad alarm ukljuci blokadu, onda ne mozes ni da verglas niti ima kontakt itd. A to sto ima majmuna na sve strane, sto bi kevu rodjenu prodali za 100 kinte .. to je drugo! Nidzo iskreno ti kazem da ne gubis volju! Verujem ti da si prso nakon ovog sto se izdesavalo, ali jbg sta je tu je, pa i meni obili auto, kulturno kroz leptir staklo, i odneli sve zivo, pa sam nastavio dalje! Ajde idi sutra do automobila i vidi sta je sve polomljeno i sta sve treba da se promeni pa cemo da nadjemo jendo po jedno, kao sto 325IXA kaze, svako od nas ima nesto!

Ne pazi sad, kada smo dosli do auta i sa onim starim neispravnim protokomerom, je jako lose palio i jos nzm sta je sve vec otislo u k***c ! kada smo hteli da ga upalimo nije hteo verglao je ali nece, slucano je dzoni prtisnuo dugme za paljenje na alarmu nesecam se vise, i posto je krenuo da vergla i nismo mogli da ga zaustavimo da nebi sjebali i akumulator i alanser skinuli smo alarm i pritom otisla i CB to je cela prica ... <_<

A sto se tice delova evo sta fali

-plastika ispod volana

-tabla!

-kaseta

-obruc menjaca ( i koza)

-rucica menjaca

-sve plastike na vratima sem samih tapacira

-zvucnike prednje,zadnje

-lampice na krovu, obe

-levi retrovizor zaj sa staklom i plastikom iznad,ispod

to je to kolko mogu da se setim...

Ako neko ima nesto od ovih delova nek se javi svaki je dobrodosao ! :)

Link to post
Share on other sites

Ne pazi sad, kada smo dosli do auta i sa onim starim neispravnim protokomerom, je jako lose palio i jos nzm sta je sve vec otislo u k***c ! kada smo hteli da ga upalimo nije hteo verglao je ali nece, slucano je dzoni prtisnuo dugme za paljenje na alarmu nesecam se vise, i posto je krenuo da vergla i nismo mogli da ga zaustavimo da nebi sjebali i akumulator i alanser skinuli smo alarm i pritom otisla i CB to je cela prica ... <_<

A sto se tice delova evo sta fali

-plastika ispod volana

-tabla!

-kaseta

-obruc menjaca ( i koza)

-rucica menjaca

-sve plastike na vratima sem samih tapacira

-zvucnike prednje,zadnje

-lampice na krovu, obe

-levi retrovizor zaj sa staklom i plastikom iznad,ispod

to je to kolko mogu da se setim...

Ako neko ima nesto od ovih delova nek se javi svaki je dobrodosao ! :)

sve ono sto meni treba...sem retrovizora...xaxaxa ko da sam ga ja razbucao... :lol:

Link to post
Share on other sites

Nece da upali! <_< niti da zavergla uopste, primetio sam da osim onih delova sto sam naveo fali i

-prekidaci za podizace

-digitalni sat

-tockici na regulatoru ventilatora

xsenoni su tu al nesto baguju(trepere)

Link to post
Share on other sites

eee da ... <_< otislo i

-Board comp(chek control)

-dugmici za siber( zajendo sa ovim navedenim(ostalim))

Najveci prblm je sad sto nemogu da nadjem ove tastere-dugmice za podizace i siber, jer idu u kompletu sa instalacijom a to mi je skupo :( ... ako neko zna gde ovo mogu naci posebno nek se javi ! Hvala

Link to post
Share on other sites

Drugari, upravo sam uzeo auto od ace cabrio-a ... sve je sredjeno i jos neke sitnice koje nisu bile u planu, najbitnije je da je sad izbacen plin, uradjen red servis stavljene dizne od 24V i sredjena instalacija i struja... to je samo deo koji je odradjen ! :dance3: ... al ono glavno ! da auto nemoze da se prepozna, ide kao lud ! i mogu vam reci da sam jako srecan :) ... treba jos da se zamene sedista i neke sitnice u enterijeru i trapu i to je to ! :dance3:

Link to post
Share on other sites

eee da video sam i tvoju masinu ! fino izgleda... mada nebih da ti govorim sta su pricali kako ide ! :P ... kasno bilo jbga a ja bio tu sa urketom i ovima

trebao si da dodjes kad je aca sklopio ix-a da vidis sta je masina ! ;)

Link to post
Share on other sites

ma mogu da zamisim sta su pricali,cuo sam se malopre sa kuretom,mada to je istina,mnogo bolje je iso kod ace u autu i kod onog posle njega...samo sto oni nisu imali ovaj suntavi plin i komp od 2.0 na ovom motoru... ;)

Link to post
Share on other sites