Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

auto je od mog druga,sta te zanima?

U principu, one osnovne stvari.. Da li je lupan(Ako, koliko je..), jel dodatno spustan(i kako?-sport.oprugama, secenjem i sl.), jer je pao pozadi. Jel ima nekih mana(za koje mi mozda neces ni reci, ako su velike-ne ide u prilog tvom drugaru) ili samo hoce da ga promeni..? Hvala u napred na iskrenim odgovorima.

Link to post
Share on other sites

U principu, one osnovne stvari.. Da li je lupan(Ako, koliko je..), jel dodatno spustan(i kako?-sport.oprugama, secenjem i sl.), jer je pao pozadi. Jel ima nekih mana(za koje mi mozda neces ni reci, ako su velike-ne ide u prilog tvom drugaru) ili samo hoce da ga promeni..? Hvala u napred na iskrenim odgovorima.

decko radi sa kolima,trenutno je na moru i cim dodje pitacu ga sta i kako...recice mi iskreno i ja cu to ovde napisati...

Link to post
Share on other sites

decko radi sa kolima,trenutno je na moru i cim dodje pitacu ga sta i kako...recice mi iskreno i ja cu to ovde napisati...

Ma cuo se drugar vec sa njim, a trenutno nema vr.da se voza do bgd-a, ali mu se svidja.. pa reko mozda ga neko ovde zna, jer je bmw.. dobro, hvala.

Link to post
Share on other sites

Za ovaj prvi ti neradi link, ili je sklonio oglas. Za ovaj crveni sam ja zvao coveka pre jedno godinu dana, i tada su bile ove iste slike i isti opis! (sem ovoga za inostranstvo) kako je auto u super stanju itd, samo sto tada nije hteo da ga da ispod 1.800e kolko me pamcenje sluzi, eto ako sam ti pomogao nesto :)

Link to post
Share on other sites

Za ovaj prvi ti neradi link, ili je sklonio oglas. Za ovaj crveni sam ja zvao coveka pre jedno godinu dana, i tada su bile ove iste slike i isti opis! (sem ovoga za inostranstvo) kako je auto u super stanju itd, samo sto tada nije hteo da ga da ispod 1.800e kolko me pamcenje sluzi, eto ako sam ti pomogao nesto :)

Verovatno te secanje dobro sluzi jer pise da prodaje auto zbog odlaska u inostranstvo a naveo je da moze i zamena. To dvoje u ovom slucaju bas i ne ide. Tu nesto smrdi. Znaci Casper, bolje da ti drugar nasiroko zaobidje taj auto.

Link to post
Share on other sites

da nije mozda to ova kocka

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=14258

EDIT:

zajeb sam se

Posto nisu uspeli naci odgovarajuci agregat ,resih da im ustupim nas motor koji smo cuvali za ubacivanje u e32,inace iz e32 94-to god sa svom mogucom opremom od prvog vlasnika i celih nesto vise od 90 000km na satu.

sto znaci da je taj motor 4.0 a u oglasu pise da je u kocki 4.4 . . .

Link to post
Share on other sites