Recommended Posts

dzoni ako ti ne znas koji u malom prstu drzis sve kockice u srbiji i regionu, kakve su sanse nas obicnih smrtnika.

Idemo dalje http://www.mojauto.rs/polovni-automobili/779913_BMW_M5_1992_god 'kolekcionarski" primerak sa kolekcionarskom cenom ...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://www.polovniautomobili.com/oglas1304319/bmw_323_compact/

Deluje lepo, isao bih krajem nedelje da ga pogledam, pa me interesuje jel zna neko nesto vise o ovom bmw-u? Unapred hvala

pocepano vozacevo sediste donji deo, suvozacevo naceto, motor dobar, suv, plin isto odlican, mozda visko za zamenu, bio je malo prislonjen od napred skidana hauba, imam dosta mali sitnih ogrebotina i tackica ali generalno sasvim korekno stanje, davao sam mu 3900e nije hteo i jbg kupio sam neki drugi auto i mozda i nisam pogresio, bez 4000e ga neces kupiti, prodavac je neki matori cica koji je malo tvdoglav

Link to post
Share on other sites

Obraticu paznju na sve to samo mi je cudno sto u oglasu pise da je 2000. god. a on mi kaze preko telefona da ga je uvezao 1998. Vlado, da ne znas kako su se pokazali ovi automatski menjaci? hvala za info.

Link to post
Share on other sites

auto je generalno dobar, menjac dobar stanje odlicno, ima crno nebo sto je jako retkost, dobar je auto ali za 4000e ipak kupujes e36 i to jos compakt a + dodatni trosak 2500ccm sto nije zanemarljivo, auto je na trapu dobar, seljacki receno bas utegnut....

Link to post
Share on other sites

auto je generalno dobar, menjac dobar stanje odlicno, ima crno nebo sto je jako retkost, dobar je auto ali za 4000e ipak kupujes e36 i to jos compakt a + dodatni trosak 2500ccm sto nije zanemarljivo, auto je na trapu dobar, seljacki receno bas utegnut....

Sve znam, ali za 4000e je skoro nemoguce kupiti solidnu bembaru, a da ne pricam o nekom boljem stanju. Samo je jedna petca e34 525i iz Lazaevca koja se isto dugo vrtela po oglasima bio bmw za primer ( ali tada nisam mogao da je kupim :( ) Hvala ti puno na informacijama a ja cu u petak probati da ga ubedim da malo spusti cenu :pleasantry: ... Ne znam samo da li je moguce da je presao svega 120 000, a ipak ima dosta godina...

Link to post
Share on other sites

ta je prodata,decko koji je kupio kaze da je ko nova kada je dubinski oprao i ispolirao...

Sto vam znaci da izmisljate nije mi jasno, malopre sam se cuo sa likom i auto nije prodat cak niko nije ni bio da ga gleda a jos oglas objavljen 2.9. a vec 3.9 auto prodat pa jos ispoliran i dubinski opran, strasno... :angry:

Link to post
Share on other sites

Sto vam znaci da izmisljate nije mi jasno, malopre sam se cuo sa likom i auto nije prodat cak niko nije ni bio da ga gleda a jos oglas objavljen 2.9. a vec 3.9 auto prodat pa jos ispoliran i dubinski opran, strasno... :angry:

nisam u fazonu da izmisljam,moja greska,kupio je 850 za 3k eura kao nova,sve u full stanju,bila je prljava i zapustena pa sam permutovao da je to ta osmica....

Link to post
Share on other sites