Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zovi ga, leba ti :)

Veruj mi da sam hteo ali plasim se da necu ostati skoncentrisan.. :D Neka ga,ako bude neko od nasih gledao auto,prvo mene da zove a posle ovog "strucnjaka"..

Link to post
Share on other sites

Ja nisam.. :D Ovaj oglas sa obavestenjem je postavio decko sa kojim sam ja menjao a ovaj oglas gde je cena 1600 je lik sa kojim je on menjao..A sto je ovaj naveo da je on vlasnik stvarno neznam..

Link to post
Share on other sites

Vec neko vrijeme planiram da kupim e30-ku pa me zanima vase misljenje recimo o ovoj?

http://www.pik.ba/artikal/1426105/bmw-e30-318i/

Kontaktirao sam vlasnika. Kaze motor je u extra stanju nista ulagati. Sto se tice lima treba pragove srediti i obrubnice nije nista veliko, a podovi su mu dobri. Promjenio obe kugle diskove i plocice. Unutra je ok. Ocuvan jedino nema ladice kod vozaca sve u svemu nema nekih velikih ulaganja. Gume dve dobre, a dve bi se trebale zamjeniti. Papiri su na njemu. Kupoprodajni ugovor ima kad je ga kupio. Registrovan do maja 2012. Za cijenu se moze jos dogovoriti.

Link to post
Share on other sites

Vec neko vrijeme planiram da kupim e30-ku pa me zanima vase misljenje recimo o ovoj?

http://www.pik.ba/ar...5/bmw-e30-318i/

Kontaktirao sam vlasnika. Kaze motor je u extra stanju nista ulagati. Sto se tice lima treba pragove srediti i obrubnice nije nista veliko, a podovi su mu dobri. Promjenio obe kugle diskove i plocice. Unutra je ok. Ocuvan jedino nema ladice kod vozaca sve u svemu nema nekih velikih ulaganja. Gume dve dobre, a dve bi se trebale zamjeniti. Papiri su na njemu. Kupoprodajni ugovor ima kad je ga kupio. Registrovan do maja 2012. Za cijenu se moze jos dogovoriti.

max 400 eura da platis i 2x da razmislis...moje misljenje..

Link to post
Share on other sites

max 400 eura da platis i 2x da razmislis...moje misljenje..

Tesko za te pare da se moze uzeti ovde bilo sta... Razmisljam da li uzeti neku 316i ili 324td, ne mora biti 318i... Zanimaju me vasa iskustva, pomoc bi mi dobro dosla. A auto bi mi koristilo za svakodnevne potrebe. Ne za neka izivljavanja ili nesto slicno... Da ga uz sve to mogu fino odrzavati, bez nekih budzenja, pretjerivanja...

Link to post
Share on other sites

Tesko za te pare da se moze uzeti ovde bilo sta... Razmisljam da li uzeti neku 316i ili 324td, ne mora biti 318i... Zanimaju me vasa iskustva, pomoc bi mi dobro dosla. A auto bi mi koristilo za svakodnevne potrebe. Ne za neka izivljavanja ili nesto slicno... Da ga uz sve to mogu fino odrzavati, bez nekih budzenja, pretjerivanja...

ja bi svakako preskocio tog sa oglasa sto si postavio...limarija je skupa za rad,pa farbanje,pa enterijer...taj te nece kostati manje od 2000...a to je mnogo plus vreme i nerviranje...

Link to post
Share on other sites

Pa jel si barem isao da gledas probas ?!

taman kada sam stigao na vrh bandere , komsika od preko puta je kacila poslednju stipaljku na ciradu od fapa (citaj ves) ... tako da , ako neko , nesto zna o ovome autu , bio bih mu veoma zahvalan ! B)

Link to post
Share on other sites