Recommended Posts

ma rekle mu kolege da je lud i da za te pare kupi francuza 2005g...nema od zakona za euro 3 jos dugo nista..nema sanse da ga proda za 3k..mozda 2k i to je pitanje..

A izasao ga Boga oca! :D Nem' pojma, imao je pare, on kaze da je hteo udoban automatik, velik sa istrajnim i dugovecnim motorom.. a to nikako nije mogao da nadje u astri karavan, c5 10 god.starim ili daciji logan.. Nznm. Sto se kaze, ko' voli nek' izvoli! :D

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sere mi se od reci projekat.

Mislim komentar ti je stvarno koristan, zaista :pleasantry: doprinosi :pleasantry: forumu.

Ok, onda imaće lepu zabavu, zanimaciju, zajebanciju, hobi... Nadam se da je ovo više po tvom ukusu.

A rekao sam projekat baš zato što je potrebno ozbiljnije se potruditi da od toga zaista bude nešto, a ne samo pusta želja i nedovršena ideja...

BTW, da li si primetio celu temu koja se zove "KLINIK Projekti"? Verovatno ti se s*re i od te teme?

Link to post
Share on other sites

Sedmica, jedno 7 dana je pisalo: samo još danas.

a ona kocka zelena, spolja i nije loša, samo spojler ne valja http://images2.polovniautomobili.com/user-images/classifieds/170/1707457/ad86196a20a6-640x480.jpg

taj auto ne zelis da vidis -.- zvao sam coveka slao mi je slike,imao je jak sudar,sredjivan je,a sva cetri ruba su popucala i istrunula...unutra je katastrofa zato nije stavljao slike..ne gledati taj auto nikako...

Link to post
Share on other sites

Taxista sto je kupio moju peticu je sad prodaje jer dolazi zakon da ce moci da voze samo kola sa euro3 normom.. sad sam se cuo s njim, kaze da je prezadovoljan kolima, da je presao 20.000 od kad ga je kupio, i dosta ulozio u njega, mislim da ko ima kes, moze da prodje jeftinije, auto je stvarno fabrika, a vozis se ko gospodin covek! U oglasu je napravio gresku, stavio da je '91.godiste, jer u novoj saobracajnoj ne pise godiste, a pise kubikaza 1991, pa je permutovao.. Nemam nista od ovoga, to je moj bivsi auto, ali ko gleda e34, a ne trazi extremne performanse vec voli da uziva u zvuku sestaka i udobnosti, ovo je stvarno ful! http://www.mojauto.rs/polovni-automobili/834441_BMW_520_1991_god

Klimu nema?

Link to post
Share on other sites