Recommended Posts

To bi mu bila i svrha, samo daj jo detalja, bas malo informacija za ovaj auto...

Ma ja ovde samo kenjam iz dosade, nemam pojma sa zivotom, nek' ti Mirko da jos koji info.. nazovi ga, ko zna kad ce imati vr.da ide na internet sl.put

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zvao ga ja malopre, covek tvrdi da je bez ijednog dinara ulaganja, bio udaren blago u desna vrata pa ga je farbao celog, boju narucio direkno iz bmw-a. sve sto nije bilo valjalo sve je zamenio

tvrdi da mu je ubrzanje od 0-100km na benzinu 3,5s a na plinu 5 sekunde. kaze da ga je vozio 310km/h

tvrdi i da mu je potrosnja 16l

cenu nece da spusti ispod 16000e jer ga toliko kosta. zamene mu ne odgovaraju, samo kes ili zamena za x6

Link to post
Share on other sites

Hartge i plin... Ovo je pomalo skrnavljenje. Samo čekam kada će kod nas da se pojave Ferrari-ji i 911-tice sa plinom!

To što ga košta 16000e ne znači da te pare može dobiti. Ipak je to 12god star auto, sa 5000ccm (dakle registracija 1350e). A to što može 310km/h ništa ne vredi kod nas - ograničenje 120km/h, putevi katastrofa...

Realno, verovatno bi ga prodao za 11-12.000e, više od toga jako teško.

Link to post
Share on other sites

Hartge i plin... Ovo je pomalo skrnavljenje. Samo čekam kada će kod nas da se pojave Ferrari-ji i 911-tice sa plinom!

To što ga košta 16000e ne znači da te pare može dobiti. Ipak je to 12god star auto, sa 5000ccm (dakle registracija 1350e). A to što može 310km/h ništa ne vredi kod nas - ograničenje 120km/h, putevi katastrofa...

Realno, verovatno bi ga prodao za 11-12.000e, više od toga jako teško.

sve sto je retko to i kosta, ovaj model nije za svakoga, po meni auto vredi jer je kao sto rekoh, retkost na nasim prostorima. Da imam ja bih dao ( ja te razumem, jer sam goljo i MENI je to nepristupacno ) ali kad vidim aute stare po dvadeset godina sa cenama od po dve tri hiljade evra, tu racunam i nase drage nam kockice, petice itd, sere mi se, a radimo za platu od 300 do 500e, deset meseci leba da nejedem da bih kupio nesto staro dvadeset godina, E TO JE NEREALNO.......

Link to post
Share on other sites