Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e60 bih kupio(kad bih imao para) samo ako je m5, sa manjim motorom je šteta to voziti

A i kad bi taman našao para da kupip M5 e60 (oko 30-35k za neki dobar primerak iz 2008-me recimo), da li bi imao para da ga registruješ svake godine (oko 2000e), plaćaš kasko (oko 2000e godišnje), održavaš (delovi za njega su papreno skupi i uglavnom nema zamenskih) , plaćaš gorivo (računaj 20L/100km u gradu), itd...

Ne vidim šta bi ti falilo sa recimo 535d u M opremi? Mnogo jeftiniji za registraciju i gorivo a performanse više nego odlične!

Link to post
Share on other sites

e60 bih kupio(kad bih imao para) samo ako je m5, sa manjim motorom je šteta to voziti

Vozi ti tu tvoju sklopociju..//Kad bi ovo kad bi ono..Ti m5 neces da vozis nikad.Kad bi baba imala muda bila bi deda, ti ces sa takvim razmisljanjem i takvim autom da budes baba ceo zivot,hoces da kazes da 3.0d ne valja u e 60.smesan si.

Link to post
Share on other sites

A i kad bi taman našao para da kupip M5 e60 (oko 30-35k za neki dobar primerak iz 2008-me recimo), da li bi imao para da ga registruješ svake godine (oko 2000e), plaćaš kasko (oko 2000e godišnje), održavaš (delovi za njega su papreno skupi i uglavnom nema zamenskih) , plaćaš gorivo (računaj 20L/100km u gradu), itd...

Ne vidim šta bi ti falilo sa recimo 535d u M opremi? Mnogo jeftiniji za registraciju i gorivo a performanse više nego odlične!

samo da te ispravim taj auto u gradu ne trosi ispod 30lit!

Link to post
Share on other sites
Guest nerro7

A i kad bi taman našao para da kupip M5 e60 (oko 30-35k za neki dobar primerak iz 2008-me recimo), da li bi imao para da ga registruješ svake godine (oko 2000e), plaćaš kasko (oko 2000e godišnje), održavaš (delovi za njega su papreno skupi i uglavnom nema zamenskih) , plaćaš gorivo (računaj 20L/100km u gradu), itd...

Ne vidim šta bi ti falilo sa recimo 535d u M opremi? Mnogo jeftiniji za registraciju i gorivo a performanse više nego odlične!

To i govorim. E60 kupuje onaj ko ima para za sve. BMW dizel nikad ne bih kupio, niti sad, vozio ga jesam 2.4td pa onda d. Po meni je E60 vrhunski BMW u zadnjih 10godina i kao takav mora da bude 3.5i ili sa većim motorom.

Nidža crveni, jesi ti to vozio pa znaš?

A vi što kenjate, samo udrite.

Link to post
Share on other sites

e60 bih kupio(kad bih imao para) samo ako je m5, sa manjim motorom je šteta to voziti

A sto je steta, jel si vozio m5 e60,530d,535d,530i itd.... e60 sa bilo kojim motorom i pogonom, pa si kompetentan da govoris o tome???? Nisi ti video e60... Covek je pitao ima li neko informaciju o automobilu sa oglasa!

Link to post
Share on other sites