Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gledao ga juce. Fino izgleda i deluje ocuvano ako ne racunam nebo i tapacire na vratima.

Mislim da ima sve od opreme, klima radi, podizaci...i '96 je godiste.

I u pravu si, vlasnik je mehanicar :)

Air bag deluje onako loše spakovan........čini mi se kao ubudžen na silu........

Link to post
Share on other sites

Air bag deluje onako loše spakovan........čini mi se kao ubudžen na silu........

Moguce, to sam i ja pomislio.

I ova lamperija deluje kao da je zalepljena tu za cilj da sakrije kako je air bag ubacen.

http://images2.polovniautomobili.com/user-images/classifieds/365/3651495/4866a5865701-800x600.jpg

Link to post
Share on other sites

Da ste u stanju videti samo deo auta uvezenih ali pre "sredjivanja".....sve bi vam bilo jasnije....535d februar 2009 sa ukupno 680 000km....SLOVIMA ..šest stotina osamdeset hiljada kilometara....naravno dosli Beogradjani ,mi uradili servis sredili trap oni vratili kilometrazu i napravili servisnu knjizicu i zavalili nekima poznavaocima takodje iz Bg.....što je najtuznije auto su terali na proveru u jedan veliki bmw servis u Beogradu koji je potvrdio da je auto presao 230 000km i to im naplatio 100e.....Beograde ...SODOMO i GOMORO

Link to post
Share on other sites

Da ste u stanju videti samo deo auta uvezenih ali pre "sredjivanja".....sve bi vam bilo jasnije....535d februar 2009 sa ukupno 680 000km....SLOVIMA ..šest stotina osamdeset hiljada kilometara....naravno dosli Beogradjani ,mi uradili servis sredili trap oni vratili kilometrazu i napravili servisnu knjizicu i zavalili nekima poznavaocima takodje iz Bg.....što je najtuznije auto su terali na proveru u jedan veliki bmw servis u Beogradu koji je potvrdio da je auto presao 230 000km i to im naplatio 100e.....Beograde ...SODOMO i GOMORO

Auuuuu taj dnevno prelazio preko 400 km :mellow: :mellow:

Link to post
Share on other sites

jbg, to bi bilo kao da ja iz bg idem svaki dan na posao u uzice i nazad.. :(

i kod mene u kraju, tip uvezao e60 2005 sa 380.000km, stavio druge felne i m branike i naravno vratio ga na 120000 nasao napacenog klinca i uvalio mu ga za 15.000e. Posle mesec dana se oprostio sa kolima, poceli da ga stizu svi moguci bagovi.. :(

Link to post
Share on other sites

Kada bi kupci češće tražili tj. insistirali da vide carinske listove (ili njihove kopije), manje bi bilo manipulacija sa kilometražom... I dalje bi ih bilo ali znatno manje.

Druga varijanta je da kupuješ samo provereni, poznati auto, od poznatog čoveka, ali je tako izbor jako sužen.

Link to post
Share on other sites