Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovog smo gledali Filip i ja u Smederevskoj palanci i auto fenomenalno izgleda ali ga vlasnik vozi samo na pun gas, i kad sam ga tad pitao koliko je para odgovor je bio da ga nikad nece prodati... 10 godina je auto stajao samo u garazi dok je vlasnik bio u zatvoru, mozda zato izgleda tako dobro. :lol:

Link to post
Share on other sites

Ovog smo gledali Filip i ja u Smederevskoj palanci i auto fenomenalno izgleda ali ga vlasnik vozi samo na pun gas, i kad sam ga tad pitao koliko je para odgovor je bio da ga nikad nece prodati... 10 godina je auto stajao samo u garazi dok je vlasnik bio u zatvoru, mozda zato izgleda tako dobro. :lol:

Sve je to lepo,i bila bi super prica da ga nismo videli kako on vozi taj cabrio

ne skida ga iz blokade...kocka moze mnogo da izdrzi,prelep je,samo ko ga bude pazario neka dobrooo ispita motor

Link to post
Share on other sites

Gledao sam ja tu kocku kabrio negde između januara i marta ove godine, jer mi je nuđena solidna doplata za moju peticu. Zapažanja su bila sledeća. Isključena lampica za pritisak ulja, al to nebi ni primetio da nisam skinuo čep motora i video da motor uopšte nije u vakumu. Vizuelno mi se više sviđao nego sad na slici, jer je imao mt1 branik pozadi, lepše felne mislim da su bile borbet A, al nisam 100% siguran, krov je sad dosta bled u odnosu na februar-mart. Osim tog motora auto je stvarno bio perfektan.

Link to post
Share on other sites

Sve je to lepo,i bila bi super prica da ga nismo videli kako on vozi taj cabrio

ne skida ga iz blokade...kocka moze mnogo da izdrzi,prelep je,samo ko ga bude pazario neka dobrooo ispita motor

Ma dobar je auto,ne vozi se on stalno tako...

Link to post
Share on other sites