Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To je ovaj... Zimi se koristi kao sluzbeno vozilo JKP-a,za ciscenje snega...

Boze pa zar ima jos ovakvih sekljaka,pa zar nisu izumrli vise u p.m.

Link to post
Share on other sites

Covek je dao ozbiljne pare da uruzi kockicu :(

Tuzno ...

Bilo vreme NFS Underground-a 2 svi zivi su bacali pare na te spojlere,neonke i ostale pizdarije.Sad bi dali sve da nista od toga nisu radili :)

Link to post
Share on other sites

Cena bila jaca za sedista... Zar nije stroker 2.8? I kako sa 1000 predje 100km,to bih voleo da vidim

lako sa mojim strokerom i ovim menjacem i 3,.15 prenosom ja guram 1000 din 100 km ako ne kradu na plinu

Link to post
Share on other sites

Aj mi objasni kako stroker trosi manje nego 2.5... Manje nego fabrika? Kod mene je 2.93 ako se ne varam pa opet za 1000 ne predjem ni 70(samo grad) i reci mi po kojoj ceni vi to sipate plin?

Link to post
Share on other sites

Ovaj sam uzivo video u Cacku,taze ofarban i sredjen! Ima odlicna sedista,bas su ocuvana samo je ovaj prednji branik traljavo namesten,prst sam zavukao izmedju njega i ovog dela sa bubrezima. Sad da li vredi BAS ovoliko pojma nemam :unsure:

bas ga gledam sad... tesko za te pare.koliko god da je sredjen,nije toliko.jebe ga ovaj "supra" spojler i ove felne...sto se izgleda tice.to je onaj iz holandije uvezen,vrti se na oglasima vec duze vreme.

Link to post
Share on other sites

Aj mi objasni kako stroker trosi manje nego 2.5... Manje nego fabrika? Kod mene je 2.93 ako se ne varam pa opet za 1000 ne predjem ni 70(samo grad) i reci mi po kojoj ceni vi to sipate plin?

Veruj mi da se prelazi 100 sa 1000din. Stalno vozim bokijev auto po celoj srbiji idemo, tako da znam koliko trosi. A ne mazi se

Link to post
Share on other sites

Veruj mi da se prelazi 100 sa 1000din. Stalno vozim bokijev auto po celoj srbiji idemo, tako da znam koliko trosi. A ne mazi se

aj recimo da ti verujem, ali po kojoj to logici? jedino na otvorenom moguce...

Link to post
Share on other sites

Crvena je nesto jace od 12l plina, sto da ne predje 100km. Pa nije v8. Nama je e23 728i trosio oko 12-13 na otvorenom, jos je bio automatik i stariji koncept motora. A potrosnja zavisi i od vozaca, narocito pri vecim brzinama.

Link to post
Share on other sites