Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cuo sam se s momkom danas..on je treci vlasnik..auto je u medjuvremenu negde stajao 10 godina u garazi (ne mogu da se setim scenarija vlasnika, zaboravio sam timeline..:))..pa je pokrenut, pa je opet cekao..sad ga je on pokrenuo..novi prednji amortizeri, polovni zadnji, monroe..novi diskovi i plocice..tempomat je naknadno ugradjivan, rekao je da ne radi zbog abs senzora na jednom tocku ili abs kompa (slaba veza na mobu)..enterijer kaze da je odlican..motor kaze da je suv, kao i diff i menjac..

jos uvek ucim o bmw-u, pa ne znam da li ovo za tempomat i abs senzor/komp ima veze jedno sa drugim..

nista dalje nisam hteo da pitam, mozda stignem da odem da ga vidim..nista bez uzivo njuskanja..

Link to post
Share on other sites

ne izgleda lose, nego, na svakoj slici sa drugim stajlingom..

ja razmisljao da je pogledam, pa da vidim da li je neko sa foruma vec mozda gvirnuo..

enterijer je upakovan sa stranca komplet (i deluje primamljivo - ako je kao na slikama:)). Iz opisa deluje da je radjeno na kolima. Akos e dobro secam iz telefonskog razgovora inforamcija je da je unutra m52b28, ali da su menjac i diff sa 320..da li to moze da predstavlja problem? Takodje, ceo auto je farban, ali u custom crnu boju koja se svidela vlasniku..tako da nije fabricki ton..morala bi farba da se ima specifikacija posebno ako bi se nesto kasnije farbalo..

prosto tragam, pa ne bih da se bas mnogo zajebem pri uzimanju novog mezimca..a posto mi je zelja da imam i tempomat na kolima, to mi je vec dovoljan zez da nadjem sve elemente i da ugradim posle, ne bih jos da strahujem za previse toga od samog pocetka..

Link to post
Share on other sites

jel zna neko sta je sa onom sivom e34,530i v8 ... bila je dugo na oglasu,presla nesto malo...cena je bila oko 3500e ako se dobro secam ?

To je bila cena, secam se jedino da je lokacija bila Vozdovac ako je od ikakve pomoci :)

Link to post
Share on other sites