Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

M52 motor 90 godiste? dekla novog tipa i usisna nije od m50...slike pitanje dal su autenticne...

Link to post
Share on other sites

O ovom 540 bila je raspravka na nekolike strane...neko je skoro rekao da su sve felne varene,bla bla....i da ne vredi bas tolike novce,dok ne odes i ne pogledas nema nista :lol: blize ti je to nego NP :D

Link to post
Share on other sites

Mislim da obojica lupetate siva 540 i je zmaj i su sapcu je...

Ko hoce ozbiljan prevoz automatik menjac to je to...

Za Bobana...

Ima u 95 al ne u 90oj :D

Link to post
Share on other sites

I čaša ima raznoraznih,kao i ljudi i automobila,ali ovaj 540 je odličan,ali u zemlji Srbiji u većini slučajeva to nebude dovoljno.Tamo neki se nadju da potcenjuju i vlasnika i auto,tako da se čovek jedva uzdrži da ih otera u PM.Sramota,po meni nije sramota reći da auto vredi,ali ja nemam te pare da ga kupim a ne isprovocirati vlasnika do te mere da im nebi dao auto ni za traženu cifru.

Link to post
Share on other sites

Ja nisam stvarno nista lupetao,na nekoj stranici ili u drugom postu je neko reko da su varene sve 4 felne i da je lose farban....Nisam video NIKADA taj auto zato kazem treba otici da se vidi ALI cim mu je cena pocetkom leta ili kada vec bila 6800 a sad 4800 ipak misli da to sto pricaju je sasvim TACNO <_<...

Link to post
Share on other sites

Izmiče mu registracija,naravno da to bitno utiče i na cenu i na sam izbor vozila,da ili ne.Verovatno malo i okolnosti...

Link to post
Share on other sites