Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako mislis na M3 E46 presvucen u narandzastu foliju, sjebana glava i blok, ai nesto zvoni samo tako dok auto radi. Zvao me lik skoro , nudi neku smrt lepak kombinaciju, pa mi je sam to i rekao ako ti sta znaci

Link to post
Share on other sites

Ma nije za mene, drugar se zapalio, pa reko' da vidim da li neko zna nesto vise... Ja sam mu svakako rekao da je kod nas jako malo ljudi koji od toga mogu da naprave nesto(mislim na motor), a puno love za isti posao...

Hvala momci!

Link to post
Share on other sites

Ma nije za mene, drugar se zapalio, pa reko' da vidim da li neko zna nesto vise... Ja sam mu svakako rekao da je kod nas jako malo ljudi koji od toga mogu da naprave nesto(mislim na motor), a puno love za isti posao...

Hvala momci!

kod ZoranM imas sve sto ti treba za taj motor ... znaci imate i motor i coveka da ga sklopi .

Link to post
Share on other sites

Do proslog meseca bio 850e.....valjda se nalozio da je alpina......

Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/oglas5583379/bmw_525_mtech/

nisam uspeo da nadjem da li je pisano o ovom autu, neki blizi info?

Taj auto je vozio moj kolega sa posla davne 97 :D dok je on vozio bili su restaj retrovizori,m5 felne,kozna elektro sedista

ja sam gledao ovu peticu pre 2 meseca,koliko se secam ima korozije dosta na rubovima i slicno,one rucke na vratima su popucale ono sto je plastificirano itd.

msm ok je auto,ja bi ga verovatno uzeo...

Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/oglas5583379/bmw_525_mtech/

nisam uspeo da nadjem da li je pisano o ovom autu, neki blizi info?

Ja mogu da ti kazem da na onoj gomili delova nema vise farova i table :D

Auto je u Jajincima, na oko ne izgleda lose ali nisam ga nesto mnogo ni zagledao

Link to post
Share on other sites

Ja mogu da ti kazem da na onoj gomili delova nema vise farova i table :D

Auto je u Jajincima, na oko ne izgleda lose ali nisam ga nesto mnogo ni zagledao

Ima ulaganja,ja sam hteo da ga uzmem,jedno ako za dva meseca nije sredio limariju

Link to post
Share on other sites