Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6054587/bmw-730-d-restyling

ovaj auto se prodaje punu godinu,cenu spušta kako se približava registracija,jel gledao ko? kakav je auto?

Isao sam ja da ga gledam jer mi se bas svideo na slikama... Auto se nalazi na karaburmi, prodavac je stariji covek (vozi e30 karavan) i ima jos dvaBMW-a. Lik je veoma ljubazan ali auto ne vredi tih para... Iskreno ne radi mu zakljucavanje, cudno mi se ponasa u voznji (iako je automatik trebao bi da povuce kao lud kad mu se potopi gas) a to se na ovome ne desava. Neke lajsne su se otkacile sa njega i zevaju, ne radi mu rucna, svetle silne lampice ... To sam na brzinu primetio i iako se ne razumem bas puno mislim da neregistrovan ne vredi tih para...

Mozda sam pomogao bar u necemu a nije mi namera bila da ocrnim auto i isprozivam vlasnika... Izneo sam svoje misljenje ...

:)

Link to post
Share on other sites

Tvoje je da li ces verovati, ali moje misljenje je da ko zeli da proda auto za xxx para nece da stuca u njega yyy para bas neposredno pre toga, a da je pritom yyy mnogo vise od xxx. Da je stucao zzz para u periodu od par godina, pa da ga i razumem...

Link to post
Share on other sites

Covek poznaje materiju =) , poznajem ga.... Ali ne znam odakle ova cena...valjda vodjen onim-sto vise trazim vise cu i da dobijem...

Vozio sam se u autu, ide to ko blesavo...

Ima i 8icu....secate se ona crna,sa ubacenim 2.4d,bila vec u ovoj temi...isto je neka predrkana cena bila,10000

Link to post
Share on other sites