Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Auto bez ulaganja?? Ovde je postala praksa navesti da je auto bez ulaganja samim tim što auto pali..Dovoljno je da upali i odmah je bez ulaganja.Gume,trap,zamašćen motor,popaljene lampice,raščeputan enterijer,servis uradio vlasnik davne .....godine.To se naravno ne gleda.E a zato je bitno da ima folije,ugrađene ksenone,prstenove i odmah je top,ful oprema...

Registrovan na invalida a nije registrovan,a moze produzetak registracije.Pa sto je ne registrovan kad mu je reg 150e.

Verovatno ce da se javi "invalid" i reci ce moze produzetak bez problema,i posle ga nece biti ili nece dati reg(ako nije nedaj boze preminuo),pa prenos 100e,pa full registracija 600e sa tablama,pa servisi i boljke i izadje na 4000e minimum i opet nije pravi auto.

LJudi prvo treba da se zapitaju kad je auto jeftin zbog cega je jeftin,nije dzabe ta cena,sigurno postoji razlog za to.

Link to post
Share on other sites

pa da ja sam ga zvao kaze frajer bez 2500 kesa nije.... bez ulaganja :D

Link to post
Share on other sites

Realno neces naci za manje para ix

Niti cu da ga trazim,ali ako govorimo o realnosti i realnim cenama 2500e je meni previse para za ovaj auto.

Stunter-nisam zapeo,nego sam realan u ponudi i potraznji,gledam sta se nudi i sta se prodaje,svaki auto ima svog kupca mozda su meni i tebi misljenja razlicita ali za mene ce ostati da treba da budes na LSD-u da bi dao 2500e za ovaj auto.

Link to post
Share on other sites

To nije auto za svaki dan i za svakog kupca. I to je cena . Trenutno obicnu kocku u ovakvom stanji i sa klimom preko ne mozes naci ispod 1500-2000

Link to post
Share on other sites

To nije auto za svaki dan i za svakog kupca. I to je cena . Trenutno obicnu kocku u ovakvom stanji i sa klimom preko ne mozes naci ispod 1500-2000

1500 i 2500 je razlika.

Link to post
Share on other sites

Razlika je 318i i 325ix takodje razlika je i da ti ga neko doveze . Mada ovo nema nikakvog smisla raspravljati vise.

Link to post
Share on other sites

ja sam spominjao e39ku placu kocka ix ...je drugo

Link to post
Share on other sites