Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I ja se secam da je ovaj auto napljuvan... :)

A da je nekog sa foruma bar tri lika bi rekla da kida,da vredi sve pare i steta sto se prodaje....a kada se proda pocinej istorija automobila da se odmotava....klasika!!

Link to post
Share on other sites

Sad si me podsetio na onu pricu kada je (cini mi se,nisam siguran) MladenR sa foruma kupio Snupijevu E36-icu... Dok je bila kod Snupija svi su se divili tom autu... Kad je dosao u Mladenove ruke,pocelo je klupko da se obmotava,pisale su se razne price kako je kroviran,lupan,ili sta ti ja znam,ni ne secam se vise...

Link to post
Share on other sites

Sad si me podsetio na onu pricu kada je (cini mi se,nisam siguran) MladenR sa foruma kupio Snupijevu E36-icu... Dok je bila kod Snupija svi su se divili tom autu... Kad je dosao u Mladenove ruke,pocelo je klupko da se obmotava,pisale su se razne price kako je kroviran,lupan,ili sta ti ja znam,ni ne secam se vise...

Bilo je takvih prica koliko hoces. Koliko kocki prevrnutih na krov i slicno, pa su se napravile da pucaju i otisle za dobre pare i nista im ne fali :D A sto se tice ove kocke, ove slike su bile na oglasu davno davno bog zaboravio :D

Link to post
Share on other sites