Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sta vam tu cudno? kupci su upravo ti koji svrsavaju na kilometraze od 160-190.000 km oni su ti koji zele to da cuju jer kad vide400.000km mnogo je kao...

Neki dan mi je bio covek s bmw e39 530 d u satu pise 340.000 km a u ews-u 984700 (imam negde screenshot) sve na kolima original i sat i motor i moduli.

Kad je video umalo se nije srusio kaze ja sam ga kupio sa 170.000 km

ja mu kazem Nisi ti si ga kupio sa 800.000 km

i sad neko pravi frku oko toga... kao presao ovoliko onoliko....

Link to post
Share on other sites

bas taj i pita me frajer sta sad da radim milion km? a sluzi me extra 4 godine :)

ja mu kazem nista vozis jos 500.000 km i menjas ... e taj pogled u ocima je bio jako cudan

Link to post
Share on other sites

To i meni nije jasno, vrv preprodavci, ili su nesto sjebali u medjuvremenju dok je bio u Va bilo je nekih sitnoca i gluposti sto je sasvim normalno za evropski krs star 20 godina , ali dosta dobro stanje i taj auto je prelezao sve bolesti E36(sve je bilo sredjeno). Meni je zanimljiva jos jedna stvar, ovi dole Kosovari(bez uvrede) pokupovase sve pristojne E36 sa oglasa

Link to post
Share on other sites

Mislio sam na prodate u skorijem vremenskom periodu, naravno da ima dobrih, ti vasi su dobri za izbegavanje :sarcastic: :sarcastic_hand: :rofl: :sarcastic: :sarcastic:(just kidding no hard feelings)

Link to post
Share on other sites

To i meni nije jasno, vrv preprodavci, ili su nesto sjebali u medjuvremenju dok je bio u Va bilo je nekih sitnoca i gluposti sto je sasvim normalno za evropski krs star 20 godina , ali dosta dobro stanje i taj auto je prelezao sve bolesti E36(sve je bilo sredjeno). Meni je zanimljiva jos jedna stvar, ovi dole Kosovari(bez uvrede) pokupovase sve pristojne E36 sa oglasa

malo da se edukujes prijatelju Box

https://sr.wikipedia.org/sr/%D0%9A%D0%BE%D1%81%D0%BE%D0%B2%D1%86%D0%B8

Link to post
Share on other sites

A ovo je jos smesnije da misli(box) da se Novi Pazar nalazi na Kosovu.Aman prijatelju upoznaj malo Srbiju zemlju u kojoj zivis makar su mape na googlu dzabe jbt,klik dva tri ne kosta nista....

Link to post
Share on other sites