Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6778973/bmw-325-motorsport-tek-reg

moze li malo informacija o ovoj e36ici, drugar ga je gledao pre 2 meseca provozao se u njemu ali ga nije vozio, kaze da je dobro isao, no ono sto sam ja zapazio na slici je ova obrtaljka sto radi na 1000 obrtaja, mada napomenuo mi je on da je isto to primetio a da mu je vlasnik rekao da je menjana kontrolna tabla pa zato izgleda kao da radi na tim obrtajima i meni je to sumnjivo ekstra. Koliko vama realno vredi platiti ga ?

Video sam ga danas uzivo, samo spolja nije bilo vlasnika u blizini pa da otvori :)

Spolja izgleda prelepo i zdravo, ekstra izgleda, koliko sam video enterijer cisto uredno ocuvano sve na svom mestu, ko hoce da ga uzme nek motor pregleda samo i sta treba tu

na spoljasnji izgled ne mora da brine

Link to post
Share on other sites

Video sam ga danas uzivo, samo spolja nije bilo vlasnika u blizini pa da otvori :)

Spolja izgleda prelepo i zdravo, ekstra izgleda, koliko sam video enterijer cisto uredno ocuvano sve na svom mestu, ko hoce da ga uzme nek motor pregleda samo i sta treba tu

na spoljasnji izgled ne mora da brine

sve je blizi dan kad ce drugar da ga uzme za zezanje :) ja sam taj auto vidjao jedno vreme na banovom brdu lep zvuk ima

Link to post
Share on other sites

Au brate ceo desni koš bušan kao sir (slika 17 ) mislim na E 36 coupe 325 iz oglasa... A i sedišta jesu očuvana al' je boja bez veze . Ajde to je još stvar ličnog ukusa ...

@ Stefan L Nek mu je sa srećom ako ga kupi u svakom slučaju

Link to post
Share on other sites

Nije,upadne u rupu i pretvori se koš u prah :D Može i to da se sredi,popravi naravno. Samo bi obratio pažnju kada bi gledao auto na ostatak limarije. Ne verujem da je samo tu krenuo ili je ostatak limarije rađen.

Link to post
Share on other sites

ma najgore je sto sam se ja cuo sa proslim vlasnikom oko njega dok sam jos imao kupea, i tad ga je prodao i uzeo jos nekog golfa u zameni, a sad ga ovaj novi vec prodaje, ili ne moz da ga poji ili nesto ne valja :)

Link to post
Share on other sites

@Stefan L. Bilo bi lepo da neko već kupi tu e36 325-cu coupe i sredi je kako taj auto zaslužuje. Koliko znam usled godina popuste plastična podkrila (korube), popucaju i kreće da se skuplja blato, so .. između koša (lima) i podkrila. I ja sam kod moje E36 radio kod limara desni koš nakon kupovine kola i naravno sredio problem sa podkrilom.

Link to post
Share on other sites

meni samo nije jasno sto bas tu krenuo da propada, jel to generalno kod svakog e36 ili je ovo jedan od retkih kome se desilo ?

elem sta kazete na ovaj http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6944802/bmw-325-ci

nekom poznat ? ps, ranije je bila cena 4800..

Jao sto volim kupe a jos je i 2.5 :D milina :D

Link to post
Share on other sites

Piske slazem se, fabricki je lep, nema nesto puno da se doteruje dobar je paket, jedino sto kao i svaki e36 zvace luftovi po kabini al zivis sa tim. :)

a sto se tice e46ice i 2.5 motora, mislim da je prava stvar, registracija i moz se prezivi da ti ne bude zao:)

Link to post
Share on other sites