Recommended Posts

Cene izuvaju.

A drugar kupio golfa 4 tdi 110kw za 2100e 2002-o godište

naš narod gleda da auto što manje troši, i ko će sad (sem LJUBITELJA) da uzme bilo kakvu e46 za 4500 ?

Мислиш да ће се усрећити са том 4 и да она троши 4л ?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

VW 1.9tdi izuva iz cipela 320d e46

Мала је разлика у убрзању...а и Голф је лакши малло нешто! Исто они иду а богами исто и троше! Рекао сам да се тај неће усрећити са тим чим га је платио 2000

Link to post
Share on other sites

Ide brze vw, trkali se x puta. prva i druga brzina brzi je bmw, a vw kad se docepa trece tu krene da ga dobija. I oba kad se chipuju opet brzi vw, onaj motor od 130ks, pasat je u pitanju b5.5 a bmw od 136ks.

Ne znam koja je prica s onim motorom od 150ks u bmw kad stane na crtu pasatu.

Link to post
Share on other sites

Teško da mogu da poverujem da golf IV 1.9 tdi može da dobije 320d 150 ks. Možda jedino sa 1.9 tdi motorm od 150ks a ti su baš retki.

tesko je to prihvatiti Zoki al sve je moguce. Ne verujem u krajnjoj brzini, ali u pocetku sigurno da se kolju jer 4 je sigurno laksi..

Link to post
Share on other sites

Moja devojka vozi golfa 4 1.9 TDI auto ide jako dobro a stvarno mnogo malo trosi, kad se normalno vozi trosi oko 6l, ja sam ga vozio juce po hladnom vremenu, a nocu kad nema nigde nikoga i kad moja devojka vozi, to izgleda ovako e5e55609213484a5a4f278d053ca2499b04d882d

adult image sharing ovo je slika od sinoc...
Pa mi onda salje ovakve slike i sprda me kako trebam da kupim pravi auto koji ce malo da trosi... :( :( :(
Realno gledano golf trosi manje od e46 ali je i manji auto niza klasa, ali mu nista ne fali...
Link to post
Share on other sites

:rofl: :rofl: :rofl:

a isao je i sa e39 kom nije objasnio koja je razlika :D :D :D pero molim te da das informacije do kraja

Link to post
Share on other sites

Cene izuvaju.

A drugar kupio golfa 4 tdi 110kw za 2100e 2002-o godište

naš narod gleda da auto što manje troši, i ko će sad (sem LJUBITELJA) da uzme bilo kakvu e46 za 4500 ?

Za te pare imaš kršinu golfa četvorku sa 150ks. Imaš i za oko 2500e povremeno na oglasima E46 320d lom od auta.

E sad da li je brži lom četvorka sa 150 ks ili E46 320d lom, stvarno ne znam :D

Link to post
Share on other sites

Nije ni poenta toliko koji je brži ;)
Vozao sam se večeras sa drugarima u toj 4ci. Ide ekstra, trećom sa 1500 obrtaja poteže ko mutava lampice se pale.
Auto je te pare zato što je popušio grad i sav je istačkan po krovu i malo po haubi. Jedina stvar što sam primetio da ne valja je prednji levi stabilizator sjeban skroz ostalo sve tip top
što se klase tiče on i e46 isti k...c pozadi nema mesta ni u jednom barem onoliko koliko ja smatram da treba osobi od 180cm da se lepo namesti
i još sedišta, ovde su lepo profilisana nema mrdanja a u većini e46 su ona rasprcana najobičnija sedišta

Link to post
Share on other sites

Nije ni poenta toliko koji je brži ;)

Vozao sam se večeras sa drugarima u toj 4ci. Ide ekstra, trećom sa 1500 obrtaja poteže ko mutava lampice se pale.

Auto je te pare zato što je popušio grad i sav je istačkan po krovu i malo po haubi. Jedina stvar što sam primetio da ne valja je prednji levi stabilizator sjeban skroz ostalo sve tip top

što se klase tiče on i e46 isti k...c pozadi nema mesta ni u jednom barem onoliko koliko ja smatram da treba osobi od 180cm da se lepo namesti

i još sedišta, ovde su lepo profilisana nema mrdanja a u većini e46 su ona rasprcana najobičnija sedišta

Koje brži bila je šala ;) Sada si napisao šta je razlog tako niske cene kod četvorke, izlupao ga grad.

Link to post
Share on other sites