Recommended Posts

mene je zanimalo sta to toliko fali crnom...znam da je bio ko casa dok je bio 2.0!

Седишта су била лоша(сва испуцала),предњи браник сав искидан и без иједне пластике и усмеривача колико сам погледао у пролазу! Мада овде на форуму одмах кажу ја ауто користим сваки дан па је зато све тако! Као да га зими користе за грталицу! На ауту је једино точак ОК механички немам појма какав је! Али зути сам погледао онако лепо,мотор ма цео ауто је педантан...100 од 100! Имала је нека глупа налепница на прозору али можда и грешим :prankster2: :prankster2: Неки клип или тако нештоо!!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobio sam odgovor na mejl :lol:

Dobar dan,

Žao mi je zbog mog pokojnog odgovor na svoj e-mail, ali sam bio vrlo zauzet radom u

zadnja dva tjedna.

Dobila sam e-mail sa svojim interes u autu, Jeste li još uvijek zainteresirani?

Auto je i dalje na prodaju!

Molimo odgovorite na engleskom jer moja srpska nije savršen, a mi cemo nastaviti Imajuci ovu diskusiju.

Pricekajte svoj odgovor!

Srdacan pozdrav

Jeste li zainteresirani?

Millar Sally Ann

to je bot, batali :)

Link to post
Share on other sites

Taj zuti je doterao moj drugar iz nemacke od prvog vlasnika davne ja mislim 2005 god,bio je IS m44,ovde je vise stajao nego sto se vozio,individual je i imao je zuta zadnja stakla sa peskiranim slikama sto je meni izgledalo do jaja neznam zasto je marko to skinuo ali nema veze.

Udarila ga je drugarova devojka od branik pored puta,nista strasno.

Odavde ide u Bg kod nekih ljudi koji su mu spalili taj motor na brzaka i sta je posle ubaceno neznam,znam da je marko stavio m50b25 bez vanosa,nista na autu sem motora i felni nije menjano.

Auto je trenutno u top stanju,ko ga kupi imace unikatan primerak kupea i po meni vredi svaki dinar.

Link to post
Share on other sites