Recommended Posts

Мени би требао један да ми заузме место у гаражи,за те неке 4000е...пошто са њим не бих могао ништа него само да га гледам!! А да га сместим у неку Бенку,па требало би ми још 5000е....

Ma samo napravis Screenshot od nekog M motora i odes da ti naprave poster i to ti je najeftinije varijanta, a oni koji imaju mozda njih interesuje :prankster2:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jbt sta covek uradi.. a cena.. ovo je bre za presu ili za delove, vise ce dobiti.. brisac na sredini, i zadnji lonac od vektre A ili kadeta, objasnili

Ovaj je prodat za 700e pre par meseci,ne vredi ni toliko

Link to post
Share on other sites

a jel ima neko da ga dobro sluzi 318ci ili isti taj motor samo u limo, 143 ks ? zanimaju me mane tog motora najcesce

dopao ti se onaj iz svice,a?

Samo jeda na forumu ima da je dobar, Zeljkamp. Mislim da on bas taj motor ima. A skoro se neko na forumu zdravo nasekiro zbog tog motora, mislim da je i prodavao auto zbog motora, ali ne secam se ko. Uzmi dizela nekog, definitivno su bolji motori. Znam da si rekao da te greje i e39, Percon prodaje njegov, video sam ga uzivo pre pola godine, stvarno je top. Da sam pri lovi, sutra bi ga kupio.

Link to post
Share on other sites

da dobro se secas a i dobro si pogodio o kom autu se radi, zapravo sam nanjusio jednog 2.2 automatika ali bojim se da ce da ode vec nocas u zameni, tako da jedini kupe da valja na izgled mi je taj 318 pored tog 320. Dizela imam i prezadovoljan sam, ali mi nedostaje kupe i tisina motora. Sto se tice e39ke, sta znam, u obzir bi dolazio samo u stanju i izgledu kao sto je bobanov iz kacareva, ali trenutno bih e46icu ponovo. Najradije e60 530d al za dobar treba dosta para

Link to post
Share on other sites

da dobro se secas a i dobro si pogodio o kom autu se radi, zapravo sam nanjusio jednog 2.2 automatika ali bojim se da ce da ode vec nocas u zameni, tako da jedini kupe da valja na izgled mi je taj 318 pored tog 320. Dizela imam i prezadovoljan sam, ali mi nedostaje kupe i tisina motora. Sto se tice e39ke, sta znam, u obzir bi dolazio samo u stanju i izgledu kao sto je bobanov iz kacareva, ali trenutno bih e46icu ponovo. Najradije e60 530d al za dobar treba dosta para

taj iz svice je skoro neko ovde okacio. Lep je, nema sta. I taj motor mozda i nije tako los nego mu treba posvetiti vise paznje. Jedino sto mozda malo vise trosi, ali ko ga jebe...litra gore-dole isti djavo

Link to post
Share on other sites

Stefane, ako je taj N42 sa pravom kilometrazom i ako je dobro odrzavan, skoro da mogu da garantujem da ces biti zadovoljan. Ja sam za skoro 4 godine presao preko 50.000km i nisam imao problema. Redovno odrzavanje + sredjivanje poznatih mana koje ne traze puno ulaganja i o kojima sam pisao po forumu.

Sasa Gmax sa foruma je vozio taj agregat nekoliko godina i nije imao nikakvih problema. Bio je zadovoljan bas kao i ja.

Performanse N42 agregata su jako slicne kao i na dizelu od 150ks ali je potrosnja malo veca. Na otvorenom je razlika minimalna ali je u gradu veca za oko 1-3L.

Najveca mana, ako je se to moze nazvati tako, je to sto ti agregati vole da potrose ulje, bas kao i mnogi drugi benzinci koje je BMW napravio. To se donekle resava promenom gradacije.

Ako mene pitas, ja bih ga ponovo kupio.

.

Link to post
Share on other sites

najvise bih ga kupio zbog izgleda, jer je to paket po nekom mom ukusu, jedino mu fali navi, al ja bih to odma kao i na sadasnjem autu. Potrosni delovi mi takodje nisu problem, samo da mi motor ne zadaje muku tipa dize temeperaturu neki ruzni falsevi i sta ti ja znam, da ne pase ulje previse, jer drugaru su uvalili takav 2003 godiste koji trosi litar na 500 km,i sad ne zna sta ce sa njim. :)

uverio sam se u vise navrata da su kola iz Svice posebna prica, zato sam se i zainteresovao

Link to post
Share on other sites

rekli mu da mora da radi glavu gumice ventila ma sve, al on ne j zivu silu vozi tako i doliva, uzas.. e bas sam se smorio sto mi promakose 2 lepa auta, mada nisam se jos resio ni svog al ocekujem do srede da ce da pa pa

Link to post
Share on other sites