Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

imao sam skodu gliso :D oktavija 1.9 105ks citava 3 meseca, smorila me pa prodao :) meni se svidja zapravo kupra koja kosta, ali i leon u FR-u mi je simpa, isto ko i 159ka. mislim da su to sve ok kola kada su odrzavana valjda ?

Link to post
Share on other sites

Pa sta bi sa pricama za kupovinu 3.0d?

ne znam Boki, ne uzima mi se jos 1 e46, iskreno mi je dosadio auto, nek je i totalni ful ne mogu vise, mozda neki hard kor kupe al i to je pitanje koliko bi me drzalo. Videcu vec otom potom, moram malo da se iskuliram i dobro da razmislim sta cu

Link to post
Share on other sites

Imas lovu u dzepu, sedi pa razmisli. Da sam na tvom mestu, gledao bi e90. Dobar je seat leon, 159 lep ko lutka, al brate bembara je bembara. e90 mi se nikako nije svidjao u pocetku, sve dok se nisam malo duze provozao s njim. Brate, to je vrh auto.

Link to post
Share on other sites

Imas lovu u dzepu, sedi pa razmisli. Da sam na tvom mestu, gledao bi e90. Dobar je seat leon, 159 lep ko lutka, al brate bembara je bembara. e90 mi se nikako nije svidjao u pocetku, sve dok se nisam malo duze provozao s njim. Brate, to je vrh auto.

samo ne e90 :) vozim ga dosta cesto i nekako se nisam pronasao u tom autu sta znam. Ima jedan nas forumas e60 2.2, prodaje se, cena nije nesto jaka al koliko se secam pred istekom je registracije i ima neki modul u kvaru koji nije bas jeftin koliko sam ga shvatio. Sta mislite o tom motoru u tom autu, 2003 godina ?

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7680153/bmw-520-top-ponuda

Link to post
Share on other sites

Ja sam vozio e92 sto je verovatno isto voziti kao i e90...iskreno je odlican auto.dok e60 me nervira sa tim silnim greskma i modulima u kvaru

Link to post
Share on other sites

a ta je to malo duze? 200 metara? ajde vise, skupi ta muda i kupi bmw pa iz bemvea preporucuj sta je auto a sta ne.

malo vise je zrenjanin-bratislava-zrenjanin

Sa bmw imam dovoljno iskustva i jako dobro znam sta je auto, a sta je lom. To sto ga ne vozim znaci da u ovom periodu ne mogu da priustim sebi kakav zelim, a da kupim nekog lesa samo da bi vozio bmw, ne pada mi na pamet. Takodje, to sto ga ne vozim, ne znaci da mi nije omiljeni brend automobila.

Link to post
Share on other sites