Recommended Posts

Ako nista iskreno bar znas odprilike sta te ceka a ne top stanje a haos..znas kako cesto bude. O cenama ne znam vise nisam pametan. U principu koliko god stavis spustace ti je neko ☺

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako nista iskreno bar znas odprilike sta te ceka a ne top stanje a haos..znas kako cesto bude. O cenama ne znam vise nisam pametan. U principu koliko god stavis spustace ti je neko ☺

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока

Upravo tako. Najgori su oni sto ne trose gram ulja i sto su bez dinara ulaganja. :)

Sent from my LG G2 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Сав офуцан,праг улубљен...нема чепић на бранику где иде кука за шлепање! Мора скоро да је био на шлепу па су изгубили :rofl: :rofl:

Link to post
Share on other sites

Pozdrav! I dalje sam u potrazi za dobrim bmw-om. Nazalost nikako nisam mogao da nadjem dobar stariji primerak, nijedan mi se nije svideo uglavnom krsevi a vlasnici traze nerealne cene, pa sam u pretragu ubacio i maldje generacije. Ono sto mi je zapalo za oko je ovaj 320d. Kako vam izgleda ovaj primerak?

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7405039/bmw-320-d

Ono sto mi se svidelo jesto sto auto deluje ocuvano, jako lepo izgleda a pritom i pored automatika ima finu opremu.

Link to post
Share on other sites

Genijalne izjave se mogu cuti, "ako nema cepic za kuku, bezi od auta"... :shok: Nije bitno sto je presao 330.000km, kad kupi cepic ima da bude vrh... :D

"Слућајно уђох,који ме ђаво терао..."

Link to post
Share on other sites

А каква су кола? Цена говори о свему...а то шта нема говори о ауту и самом власнику...предљи браник му виси,зазори између фарова мачка може да се провуче! Видим да пратиш моја рад само напред....

Link to post
Share on other sites

Rale kakav je auto najbolje da odes i sam se uveris, ono sto je sigurno je da je zgazio mnogo km volan mu je presvucen kao i rucica menjaca, takodje i naslon za ruku i levi bubreg vozacevog sedista...

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Rale da budemo realni ovo je od opreme nista :) Al' da lepo izgleda, izgleda.

Upravu si, ja i nisam nesto zahtevan kad je u pitanju oprema, pa se odusevim na siber :) Htedoh reci da su mi neke stvake poput automatske klime, tempomata itd must have, sve ostalo je samo bonus, moze i ne mora :)

U cemu je razlika izmedju dizelasa od 136 i onaj od 150ks? I da li moze samo par reci o AT menjacu, bio bih zahvalan.

@glanz

Hvala na zapazenim detaljima, gledam sat vremena ne bih upste rekao za volan i rucicu a kamoli za sediste :) Bar preko tih nekih stvari moze da se zakljuci da bas ne potezem put do nis ako ima ociglednih nedostataka.

Link to post
Share on other sites