Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Genijalne izjave se mogu cuti, "ako nema cepic za kuku, bezi od auta"... :shok: Nije bitno sto je presao 330.000km, kad kupi cepic ima da bude vrh... :D

"Слућајно уђох,који ме ђаво терао..."

To sto je presao 330.000 ne mora da bude lose, moze da bude u boljem stanju od onog sto je presao 150.000. Ja sam kupio auto sa 300.000 na satu pa ga cipovao posle, ide i nista mu ne fali, cak i ne trosi ulje :sarcastic: Kilometraza je relativna stvar...

Link to post
Share on other sites

upravo tako, gledam mobile.de vec neko vreme kola po 300 400k izgledaju ko da su presla 150 ! dok kod nas takva auta sa tolikom km osecam da ni sraf ne ostane :D ako je auto dobro odrzavan nema brige, mada opet bolje je kad ima manje predjenih.

Link to post
Share on other sites

Озбиљан посао без политике је ништа.....мени ово мало сељачки али добро! Сад кад видим да је политичар чини ми се да надувано! До неки дан нисам знао да постоји ова индивидуа!

Link to post
Share on other sites

upravo tako, gledam mobile.de vec neko vreme kola po 300 400k izgledaju ko da su presla 150 ! dok kod nas takva auta sa tolikom km osecam da ni sraf ne ostane :D ako je auto dobro odrzavan nema brige, mada opet bolje je kad ima manje predjenih.

I ja stalno gledam, pojave se tu i tamo primerci koji su u 3,4,5 godin pregazili 300,400,500 000. Enterijeri svuda perfektni, mehanika totalno rasterecena. Svakako da je bolje kad ima manje km, ali ako se vec zeli takav auto nije uopste van pameti uzeti, vise stresa dozivi za 150 000 po gradu. Elem da ne smaram vise temu...

Link to post
Share on other sites

jel neko od vas doziveo da vam se kupac vaseg auta javi nakon nekoliko nedelja da vam se zali kako je nesto otislo na autu i da postoji mogucnost da vas tuzi sudskim putem ?? ja ne verujem cime se sve ljudi bave, navodno je pukla radilica na mom autu i auto je trenutno u bmw stefanovic na rasturanju motora, zgrozen sam i ne mogu vec 2 dana da se opasuljim

Link to post
Share on other sites

Auto se kupuje/prodaje u vidjenom stanju i ta stavka ti stoji u svakom kupoprodajnom ugovoru.U momentu prodaje auto je bio u ispravnom stanju.

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

jel neko od vas doziveo da vam se kupac vaseg auta javi nakon nekoliko nedelja da vam se zali kako je nesto otislo na autu i da postoji mogucnost da vas tuzi sudskim putem ?? ja ne verujem cime se sve ljudi bave, navodno je pukla radilica na mom autu i auto je trenutno u bmw stefanovic na rasturanju motora, zgrozen sam i ne mogu vec 2 dana da se opasuljim

Meni se desilo da je covek kukao losa je cr pumpa bla bla, ja sam mu podvalio i slicno i ja sam mu rekao druze daj mi broj racuna uplatio mu 100eura i nikad vise mi se nije obratio. Mozda sam ispao budala ali nisam mogao da se stresiram za 100 eur

Link to post
Share on other sites

jel neko od vas doziveo da vam se kupac vaseg auta javi nakon nekoliko nedelja da vam se zali kako je nesto otislo na autu i da postoji mogucnost da vas tuzi sudskim putem ?? ja ne verujem cime se sve ljudi bave, navodno je pukla radilica na mom autu i auto je trenutno u bmw stefanovic na rasturanju motora, zgrozen sam i ne mogu vec 2 dana da se opasuljim

sreca nije kod tebe pukla

Link to post
Share on other sites

kazu u stefanovicu da je bila obradjivana, s obzirom da je auto cipovan verovatno je brutalno isforsiran i otisla u k, samo mi nije jasno auto se vozio bez ikakvih problema 4 godine i nasla da pukne kod baksuza. Polovna kosta 250e vec sam se raspitao i nasao je ukoliko budem ucenjivan ili sta ti ja znam, nikada nisam dolazio u ovakve situacije pa ne znam najbolje da se snadjem. Najtuznije je je sto je covak dobio ful ovlascenje, i to ne od mene znaci auto se ne vodi na mene, znaci auto nikakve veze samnom nema, ali ne mogu drugog da kopam jer je poslednji put auto bio u mom vlasnistvu proteklih godinu dana. a kupoprodajni ugovor nismo ni radili, a koliko vidim on nema pojma ni o cemu. Elem vodite racuna komeprodajete auto, jer ucenjivanja pretnji itd uvek ima

itd auto je pre kupovine bio oteran licno kod njegovog brata na kontrolu, i ponovo nakon par dana kupovine u stefanovic na proveru kilometraze itd

Link to post
Share on other sites

Sve je to ok,ali se stavi i u njegovu poziciju,zamislinda si ti kupio auto od nekog i da ti pukne radilica ili tako nesto posle par nedelja? Ne bi ti sigurno bilo svejedno,ali opet ima svakakvih indijanaca koji svasta rade i pokusavaju,ali u principu mislim da ti ne moze bas nista

Link to post
Share on other sites