Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

stefanl

KOliko vidim ti si se spremio da mu to platis,garanciju na auto ako si dao usmeno ili pismeno onda placaj, mada ako si to uradio onda si budala,polovan je auto i moz da rikne iza coska,tako da te bas zabole kazi mu slobodno da te tuzi,a ako bude bezobrazan kazi ti njemu da ces da ga tuzis i kraj.

Link to post
Share on other sites

a da si ga ti kupio kojim slucajem ili neko drugi na forumu, upalilo bi se sve.

znas kako burazeru, dok je ovaca bice i dzempera....

a ja kad me zajebu, pojedem govno i gledam da iz toga naucim!

vi bre kao da ne znate u kojoj zemlji zivite. ovde bi i brat brata zajebao, ako ne i nesto drugo

aj ti meni objasni kako sad stefan da zna sta li mu je ovaj radio i jos da garantuje ili placa, aj molim te kad se vac u sve mesas!

Link to post
Share on other sites

o tome i pricam, ne sme covek nista da ti napise na forumu a da se ne naljutis a zamisli da si ti kupio taj auto, pa jos i buraz kad bi se nakacio, ajao.

Lako je tudjim kurcem gloginje mlatiti, pogotovo preko foruma.

Link to post
Share on other sites

Brate moj drugar je kupio auto od prvog vlasnika koji je presao 50.000km koji je odrzavan samo u ovl servisu servisi radjeni na god dana a ne na km koliko se malo vozio sve ful oko auta posle 4 dana izgubi mu kompresiju pukla karika decko sve sam o svok trosku sredio jer je kupio POLOVAN auto, i dalje je dobar prijatelj sa prodavcem...

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Da je obradjena pukla bi ranije mnogo. I ti taj kvar o radilici nisi mogao da sakrijes nikako, ako neko zna nacin ja bih voleo da naucim. Cuje se, oseti na kvacilu, jednostavno takav kvar se zna kad postoji. Da nisu mozda majmunisali oko remenice nesto? Kakvo je stanje bilo zamajca, jel bilo zvukova? Radilica retko puca bez najave

Link to post
Share on other sites

jel neko od vas doziveo da vam se kupac vaseg auta javi nakon nekoliko nedelja da vam se zali kako je nesto otislo na autu i da postoji mogucnost da vas tuzi sudskim putem ?? ja ne verujem cime se sve ljudi bave, navodno je pukla radilica na mom autu i auto je trenutno u bmw stefanovic na rasturanju motora, zgrozen sam i ne mogu vec 2 dana da se opasuljim

Evo ja sam imao slicnu situaciju.

Samo sto sam ja bio taj koji zove prodavca.

Ukratko da ne duzim puno,

Tacno dan posle kupovine auta, iz motora je iscurelo neko ulje gusto ko med (motor produvao) mozes da mislis kako mi je bilo.

Auto sam kupio u nekom selu posle Avale, decko koji mi je prodao auto je lagao bez imalo stida, da je auto u full stanju itd. pun samouverenja. Cak nas ljudi uveli u kucu i posluzili.

... Kada sam uvideo problem kod majstora (kada je otvorio motor) nazvao sam decka od koga sam uzeo auto, on se pravio lud. :) Na tome se uglavnom i zavrsilo...

Taj auto smo resili da zadrzimo za nas, pa smo pukli jos za full generalnu motora i ostale stvari jer je auto bio spolja nasminkan a "iznutra" totalni les.

Tek sto sam bio polozio, prvi auto kupovao.. I eto, ovo divno iskustvo sam stekao. :sarcastic:

Link to post
Share on other sites

Brate moj drugar je kupio auto od prvog vlasnika koji je presao 50.000km koji je odrzavan samo u ovl servisu servisi radjeni na god dana a ne na km koliko se malo vozio sve ful oko auta posle 4 dana izgubi mu kompresiju pukla karika decko sve sam o svok trosku sredio jer je kupio POLOVAN auto, i dalje je dobar prijatelj sa prodavcem...

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Koji je to auto? :scratch_one-s_head:

Link to post
Share on other sites

Da je obradjena pukla bi ranije mnogo. I ti taj kvar o radilici nisi mogao da sakrijes nikako, ako neko zna nacin ja bih voleo da naucim. Cuje se, oseti na kvacilu, jednostavno takav kvar se zna kad postoji. Da nisu mozda majmunisali oko remenice nesto? Kakvo je stanje bilo zamajca, jel bilo zvukova? Radilica retko puca bez najave

remenica kupljena nova pre godinu dana, zamajac je bio solidnog stanja, nista lupalo nije, kvacilo novo nema 2 meseca

Link to post
Share on other sites

gazda moj je dobio snimak mog auta direktno od direktora bmw servisa Saleta, gde se vidi da je (sad vi to sto radite znate) bila je na nekoj specijali radilica sta god to znacilo, i bila je kako kazu obradjivana te je iz tog razloga i pukla, najveci je problem sto covek misli da mu je tako podvaljeno i da je sveze i ja ne mogu njemu da dokazem da ja oko toga nikada nisam petljao niti me zanima da krpim auto na takav nacin, j***m ti polovna kosta 250 evra platicu mu samo da mi se skine s kurca vise, iz price ima zajebanog brata u cacku i ne zelim da imam probleme ako me razumete

Link to post
Share on other sites

gazda moj je dobio snimak mog auta direktno od direktora bmw servisa Saleta, gde se vidi da je (sad vi to sto radite znate) bila je na nekoj specijali radilica sta god to znacilo, i bila je kako kazu obradjivana te je iz tog razloga i pukla, najveci je problem sto covek misli da mu je tako podvaljeno i da je sveze i ja ne mogu njemu da dokazem da ja oko toga nikada nisam petljao niti me zanima da krpim auto na takav nacin, j***m ti polovna kosta 250 evra platicu mu samo da mi se skine s kurca vise, iz price ima zajebanog brata u cacku i ne zelim da imam probleme ako me razumete

Moze da ima dva brata... Odjebi majmuna

Sent from my Asus Zenfon 2

Link to post
Share on other sites

Pa ce te zove za neki mesec i ulje da mu zamenis, neki ležaj točka itd, bez uvrede nemoj da si ovca, majmun ko zna sta mu je radio pa sad ti kriv

slazem se, zato kad prodajete auto nemojte da ispadnete budala kao ja sada i to je to. Covek se poziva na to da mi je verovao da sam ja fer korektan da nista nisam slagao a nisam i sad je tu problem koji ne znam kako ce da se resi

Link to post
Share on other sites

Druze lepo mu kazes da je kupio ispravan auto kao sto su meni rekli kad sutradan nije hteo da upali, onda kad ti bude pretio lepo prijavis policiji i cao zdravo...

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Баш је незгодна ситуација,тај пре тебе је вероватно нешто буџион на колима! Видим да си коректан а он је већ почео да ти прети одбеглим "братом Земунцом",баш због тога треба да га одјебеш! Пре две године другар купо Сеника на плацу,човек као гарантовао све око аута да је ОК! Чим је после 2 дана заменио уље и провозао га мотор отисао у К....на шлеп и вратио кола...овај почео да се буни али морао је кинту назад! Не знам шта да ти кажем...

Link to post
Share on other sites