Recommended Posts

o tome i pricam, ne sme covek nista da ti napise na forumu a da se ne naljutis a zamisli da si ti kupio taj auto, pa jos i buraz kad bi se nakacio, ajao.

Lako je tudjim kurcem gloginje mlatiti, pogotovo preko foruma.

ovim si me totalno zbunio. nije vezano za temu o kojoj pisemo... ne radi se ovde o meni, nego o problemu koji decko ima, ja samo govorim kako bih JA i ne vidim gde sam sta pogresno rekao. da sam JA(mada nije ova prica o meni) kupio takav auto, mozda bi se i ljutio, ali samo na sebe i nikoga vise!

ne poznajes me, i ne mozes o meni da sudis. ono sto znas je jedino to da kad mi se neko penje, ja ga skidam i kad sam u pravu, teram pricu do kraja.

mozda se jednog dana i upoznamo, da ne bude samo preko foruma, i nema nikakve ljutnje. razumni smo ljudi

a ko se ljuti, zna se.................tuti fruti :D

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

iz price ima zajebanog brata u cacku i ne zelim da imam probleme ako me razumete

brale, bez ljutnje, ali ako je ovo problem onda si i zasluzio da te jebu!

ako si ubedjen u to sto pricas i tako je kako kazes, pa nema te brace sto bi me naterali da pricu promenim i da me prave na budalu! sta ce da ti rade, da te biju svaki dan, sta? kakva bre crna murija, zna se kakvi idu u muriju da se zale i kukaju

to je ono o cemu sam 325ix pisao, nema sile, pa neka bude da sam ja ljutko i hocu da se raspravljam

Link to post
Share on other sites

Za vikend sam isao da vidim i probam ovaj e61. Vlasnik je za vreme praznika bio u Srbiji.

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7924900/bmw-520-e61

Nisam ga uzeo zbog sledecih mana koje mi prodavac nije rekao preko telefona i zbog toga je izgubio poverenje i kupca :

- Farbana, i to lose, cela desna strana, prednja hauba i branik. Dalje nisam detaljisao.

- Prilicno lupa plivajuci zamajac.

Ostalo je sve u dosta dobrom stanju, bar koliko probnom voznjom moze da se zakljuci. Nisam ga kacio na dijagnostiku jer sam odustao od kupovine iz pomenutih razloga.

Trazim dalje. :)

Link to post
Share on other sites

gazda moj je dobio snimak mog auta direktno od direktora bmw servisa Saleta, gde se vidi da je (sad vi to sto radite znate) bila je na nekoj specijali radilica sta god to znacilo, i bila je kako kazu obradjivana te je iz tog razloga i pukla, najveci je problem sto covek misli da mu je tako podvaljeno i da je sveze i ja ne mogu njemu da dokazem da ja oko toga nikada nisam petljao niti me zanima da krpim auto na takav nacin, j***m ti polovna kosta 250 evra platicu mu samo da mi se skine s kurca vise, iz price ima zajebanog brata u cacku i ne zelim da imam probleme ako me razumete

Kako mu se zove "zajebani brat" u Cacku?
Link to post
Share on other sites

o tome i pricam, ne sme covek nista da ti napise na forumu a da se ne naljutis a zamisli da si ti kupio taj auto, pa jos i buraz kad bi se nakacio, ajao.

Lako je tudjim kurcem gloginje mlatiti, pogotovo preko foruma.

baki da ti nisi mozda jedinac? :D tebi niko nikad nista ne pise,a uvek se naljutis :D koji se k***c javljas kad te niko ne proziva....

Link to post
Share on other sites

@Stefan L.

Necu da ulazim u analizu ko je znao, nije znao, sta je bilo, sta nije bilo, ali ako dodje do tuzbe evo malo korisnog stiva za svakoga od nas...

U "Zakonu o obligacionim odnosima", imaju neki clanovi, od 479 pa nadalje, koji se bave ovim tvojim slucajem pa eto procitaj malo.

http://www.overa.rs/ugovor-o-kupoprodaji-izvod-iz-zakona-o-obligacionim-odnosima.html

Moje misljenje je da, ako vec zelis da budes cistog obraza i mirne savesti iako tvrdis da nisi znao za nedostatak, ponudis pola novca za radilicu i tu je kraj svakoj prici, ni jedan evro vise. Nazvao bih to cinom dobre volje da se resi problem.

Kupac ne moze da zna da li si ti znao za nedostatak kao sto i ti ne mozes da znas kako je auto vozen nakon kupovine. Razumem kupca ali mora da sagleda stvari realno i da bude svestan da je polovan auto- polovan auto, zna se koje rizike nosi kad se kupuje kao takav (pocev od moguceg zamora materijala u ovom slucaju pa nadalje).

Ne podlezi uceni i pretnjama, ponudi pola vrednosti radilice kao cin dobre volje i kraj.

Link to post
Share on other sites

Au brate sta se devojcaris , skupi par likova ili plati nekog(ako vec ne mozes sam) i batine buraz.Stoka je to samo jedan jezik razume- batine

Jel gledao,proveravao, i na kraju kupio i sta sad? Ti si kriv jel? Pa moglo je isto i tebi da se desi, samo drugarski savet kapuljaca na glavu pa batine

Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7977073/bmw-320-e46

Sve preporuke za auto. :thumbsup:

Vlasnik je moj dobar prijatelj i poslovni saradnik. Uzivo je jos lepsi , utegnut maksimalno nista ne lupa i ne trese.

Danas sam ga vozio i odusevio se u kakvom je stanju.

Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7981721/bmw-320-ci

Deluje fino, ima nekih sitnijih ulaganja oko limarije i enterijera. Sta mislite? Jel bio neko da gleda mozda ?

Ja sam se vozio u njemu pre nekih 10ak godina :) Naravno tad je bio vrhunski, drugar ga je vozio 5-6 godina i prodao negde 2007. i dalju istoriju ne znam...Enterijer je tad bio kao nov, sad vidim da je ubijen.

Link to post
Share on other sites