Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A nije mi jasno zasto bez prava na registraciju? Inace fin auto, fina felna zaista. Auto vredi.

Takodje jel neko zna mozda gde se vrse ove licitacije za automobile na carini?! Gde, koje mesto?

Zar ti automobili takodje sa carine nisu obicno, stranci, "sredjeni" pa da se mogu registrovati i voziti u nasoj drzavi, nije mi jasno zasto bez prava na reg.

Link to post
Share on other sites

da bas bedak, osim ako ne znas nekog invalidusa da ti pomogne u tome :) trosi koliko hoces,kontam 17 18 grad i to neke legane voznje, ma bre ne smem ni da pomislim :D aj pregrmis i to nekako, al kad dodje na red menjac da radis..

Link to post
Share on other sites

Da ali ne znaci da ali ga uzmes moras da ga radis, hocu da kazem mozda je radjen ili mozda ne treba da se radi, zavisi od održavanja, po pravilu skuplja auta su i održavana malo bolje, ja sam mom uradio servis klasičan i nemam problem, koliko vidim po stranim forumima u e65 automatik se lepo pokazao, mana je da svaki malo cimne kad vraca iz druge u prvu sto se reava zamenom oba hardi zgloba i to je to

Link to post
Share on other sites

Ja mislim da sto su skuplja auta da su losije odrzavana... po nekom nepisanom pravilu to prvo kupi neki gospodin koji par god vodi racuna i onda krece nizvodno kako ga taj zameni za nov model tako dolazi u ruke kvazi biznismena i polu kriminalaca koji sipaju za 1000din i ne menjaju ni sijalicu vec kad upali gresku za plocice prodaju dalje auto... 745 za ne verovati ali po recima brace Pantelic trosi jako malo

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites