Recommended Posts

davno bio auto mog drugara, ne vredi te pare ni blizu. sigurno da je presao tu kilometrazu ali stanje farbe je ocaj, oprema klot, jedina pohvala sto ima kozu

Pa sta mislis koliko da mu ponudim ?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sale sombor

Ja ne shvatam sta moze da privuce normalnog coveka da uopste i otvori oglas sa ovakvim transformersom,a kamoli jos i da ga komentarise....... :)

A ako si razmisljao da ga vracas na fabriku to kosta mnogo i ne isplati se,samo felne da sredis kosta preko 200e,kapiram da i ta folija nije dzabe navucena ko zna kakav je ispod itd.

Sve i da je jeftin,a nije opet mi ne bi oduzimao vreme i trosio internet podatke :)

Link to post
Share on other sites

Nasao sam neke informacije... Nije folija, auto je ofarban pre 5god u mat crnu, inace uvezen iz Austrije, ako sam dobro saznao vozila ga je policija (tako da ko zna sta je preziveo :) )... Cipovan je na 240ks

Spoljni izgled je i meni bas bzvz, usran je sa nekim stvarima, ali koje mogu da se srede. Mada za ove pare nikako

Link to post
Share on other sites

nista, naci cemo ti neki bolji.

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8017247/bmw-320-m-paket probaj ovog da kontaktiras za 4500 ako hoce, ne znam koliko si spreman da pucas

Pa spreman sam do 5 soma da pucam ali necu da me drzava globi za tih 200 kubika da placam jos jednu registraciju, zato trazim do 2000 kubika.

Link to post
Share on other sites

Taj u paracinu mozda i odem da pogledam ako ne nadjem nesto drugo, ali opet mi nije to to, trazim šestaka. Mozda odem i u bg da pogledam onog crnog, nemam pojma vise sta cu :D Zvao sam lika za onog crnog, kaze da je mehanicki besprekoran, ocuvan, sve sto treba zamenjeno. Treba da mi posalje jos par slika, nadam se da farba nije urnisana.

Link to post
Share on other sites