Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ova kocka se vrtela pre par meseci u oglasima 1800e mislim da je bila, motor nije bio upisan u saobracajnu i bila je bez atestiranog plina. Posle toga je ubacena za oko 1700e sa slupanim krilom koliko se secam :)

Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8180518/mazda-rx-8 na koju foru su svi presli malo a ni cena nije nesto velika ?

Postovanje svima ali moram da vam kazem par stvari kada vec citam lupetanja koja ljudi znaju da govore o ovom autu.Imam ga sada i imao sam vec par ovih auta pre njega.Prvo.On nosi vankel motor od 1308 cm to jest dva trougla sa po 654 cm.Problemi nastaju kada neko kupi ovaj auto bez servisne knjige ili od onoga ko ne zna da ga vozi.Drugo.Svi manji problemi koji su se javljali u modelu revolution su ispravljeni u modelu renezis.Trece.Kada se upali ne sme da se vozi dok ne postigne radnu temperatur u.Kada se gasi mora da se drzi gas na dve hiljade obrtaja i tek onda da se umiri.Ovaj motor koristi tecnost za hladjenje samo sa zadnje strane motora koja se posle prenosi na drugu.Sledece.Sto se tice odrzavanja ono nije nisa skuplje od recimo audia a6 iz 2003.Cak je dosta stvari povoljnije.Potrosnja jeste veca i sa nasim benzinom je otprilike u gradu 17 litara a na 150 na auto putu oko 11 l na sto km.Ako je ovo nekome puno onda ni ne treba da gleda auto koji startuje ko torpedo.Nemojte zaboraviti da rotacione vrste motora koriste i helikopteri,formule 1,mnoge vrste aviona iz razloga sto ne moze da motor jednostavno stane.On strada na etape.Prvi problem je vruci start.Ali i tada moze da ide bar 40000 km.U njemu se udobno voze cetvoro i izuzetno je udoban za put ,pogotovo na velikim brzinama.Ako se lepo odrzava i vozi moze da predje oko 400000km.Naravno da neki psihopata koji ga pumpa na izlazu iz crvenog i uz to ne koristi ulje 0/30 moze da ga upropasti za 3000km.Ali to moze i sa mercedesom da se uradi.Za sada toliko.

nasao razloge..

Link to post
Share on other sites

Забринух се да ти ниси ово писао :sarcastic: :sarcastic: Ал кад сам прочитао за хеликотере схватио сам да нисии :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Link to post
Share on other sites