Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Drugar je kratko vozio rx8. I kada je cuo da je fabricki predvidjen remont motora na 100000/1200000, a potpuna zamena celog motora na 200000/220000 i pritom kosta oko 5000E , pa ti vidi zasto je jeftin :) i da, niko ne radi ovde remont, cak ni Mazda :) mada to je bilo pre 4-5g.

A Babic je ugradio plin nekom liku u rx8 :)

Link to post
Share on other sites

Pitao sam za ovaj

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8053388/bmw-335

jer idem danas da ga pogledam, 200k je opet kilometraza, pa ne znam koliku cenu da ponudim ? Inace covek je prvi vlasnik, i auto je od prvog do poslednjeg km odravan u Delti . Ima sve servise i kaze da je bez ulaganja.

Link to post
Share on other sites

ne znam sta bih ti Milane rekao u vezi 335i, pogledaj u odnosu na konkurenciju kakva je cena, drugar kada je uzima SLK bio je 11000 eura dok su ostali bili 12 13 ono sareno, na kraju ga je uzeo za 10000 2005 godina. znaci iljadarka ispod. Ima mnogo zeljnika koji hoce da zarade na kolima ali to je danas jako tesko. Ti ponudi 14 ako ti kaze da si lud da takav ne postoji ispod neke sume ti dizi po malo, najbolje da mu das svE !

Link to post
Share on other sites

ne znam sta bih ti Milane rekao u vezi 335i, pogledaj u odnosu na konkurenciju kakva je cena, drugar kada je uzima SLK bio je 11000 eura dok su ostali bili 12 13 ono sareno, na kraju ga je uzeo za 10000 2005 godina. znaci iljadarka ispod. Ima mnogo zeljnika koji hoce da zarade na kolima ali to je danas jako tesko. Ti ponudi 14 ako ti kaze da si lud da takav ne postoji ispod neke sume ti dizi po malo, najbolje da mu das svE !

Kupljen za 14500 . Nisam imao na sta da mu skidam cenu, jer je auto stvarno lepo odzravan, pa sam se uhavtio za registraciju :D. Na kraju sam dobio i zimski set felni i guma i kasko jos godinu dana, tako da sam zadovoljan .

Link to post
Share on other sites

Hvala hvala. Ide lepo , mada nije sad neka ogromna razlika po gradu u odnosu na 530d . ipak ima manje Nm ...

Link to post
Share on other sites

15 hiljada godisnje je malo.

Pa...za benzince je to neki realan godisnji prosek, 15-20. Ali opet, napisati da je auto sa 450 000 malo vozen mi bas ne ide u glavu.

Link to post
Share on other sites