Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Po meni je ok cena ako je zaista tako kako pise u oglasu i bez ulaganja. Kilometraza nije velika, 2 seta tockova, lepa oprema... Ja bih ga pre uzeo nego neki 500e jeftiniji, a da nije sve na svom mestu, to posle kosta i para i vremena i zivaca. Cak ni to sto je karavan nije mana, al zato boja... :mega_shok: E sad registracija je 300e troska ali ako auto zaista vredi to ima smisla. Kad je auto zaista dobar nije steta platiti ga koji evro vise...moja neka logika.

Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7677611/bmw-320-320d-m-zeder

Sta mislite? Ovo je mnogo.. Lep auto sa dobrim fabrickom opremom(CH32968), ali ima dosta mana.. originalna km je 300000, uvoz iz italije.

Jedan daljinski ne radi, drugi radi ali ne zatvara, otvara(gm5), veliki ventilator ne radi, treba zameniti remenica radilice, i odmah treba veliki servis jer nema servisna knjizica.., jos zadnji diskovi, sve plocice, vodena pumpa, reg+prepis, na karoseriju ima par ogrebotina i jos par mala sitnica.. +1000eu odmah ode :)

Pa bas tako, i 1000e je malo. Samo remenica iz originala je 300e, prepis+reg 400e i to je vec 700 + sve ovo ostalo sto si naveo, jos ako ces da farbas ogrebotine ihaaa. I to da budes srecan ako se ne pojavi jos nesto ubrzo...

Link to post
Share on other sites

Na zalost kao i vecina na oglasima.

Aj kazite mi drugarski jel sam ja preterao sa cenom za svoj auto. Kazite koliko realno vredi po vama. Ne ljutim se sta god da napisete.

Uradjeni svi servisi, imam 3 kljuca...dva daljinska i jedan obicni(to nisam napisao u oglasu)...prvi trosak reg 16.8.2016.

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8227535/bmw-320-d

na zalost teze se prodaje karavan kao i kupe, cenu je nezahvalno komentarisati, prodaj ga za onoliko para koliko mislis da vredi, cinjenica je da su cene naduvane na polovnjacima i vise ne znas realnu.

Link to post
Share on other sites

Toliko je vredeo pre 5 godina...

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока

Očigledno se ti mnogo razumeš...verovatno si klinjo ali ajde da ti objasnim neke stvari: kao prvo pogledaj koliko ovaj auto vredi u Nemačkoj i Austriji...druge zemlje me ne zanimaju...na tu cenu dodaj prevoz od 300 do 500€,zavisi dal je Austrija ili Nemačka,pa na to daj 100€ pregled Amss,pa porez državi na uvoz 700€...običnog e46 ne možeš u Srbiji kupiti da valja ispod 5 hiljada...ovo je M paket ako znaš šta to znači i kolko je on bio skuplji u odnosu na standardnog e46 320d

Link to post
Share on other sites

Druga misljenja mene ne zanimaju, ja sam svoje izneo... :D Druze moj odbij sve te dazbine sa tvoje cene i eto koliko vredi taj auto, i to ako imas srece... :) Pa i 2 M paketa da ima...

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Ako je kao da slici onda nisi preterao...

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока

Meni je uzivo jos mnogo lepsi. :)

Po meni je cena malo jaca,jer je karavan,a oni su generalno jeftiniji,kolje ga rega ,a i godiste bogami

Ok sto se tice cene, imas karavana koji su skuplji od limuzine, a i nov je skuplji karavan. A to sto je limuzina vise na ceni kao polovan ok.

A sto se tice reg pa valjda treba da se registruje bilo koji koji se kupi, nece ti ga prodavac registrovati da se vozas(Jedina razlika je naspram placa sto se placa prevod od oko 8000din.) ...a nije e90 pa da bude ne znam koliko mladji. :)

Po meni je ok cena ako je zaista tako kako pise u oglasu i bez ulaganja. Kilometraza nije velika, 2 seta tockova, lepa oprema... Ja bih ga pre uzeo nego neki 500e jeftiniji, a da nije sve na svom mestu, to posle kosta i para i vremena i zivaca. Cak ni to sto je karavan nije mana, al zato boja... :mega_shok: E sad registracija je 300e troska ali ako auto zaista vredi to ima smisla. Kad je auto zaista dobar nije steta platiti ga koji evro vise...moja neka logika.

Nema sad nista da se ulaze u njega, sve je ispravno i auto se vozi svaki dan. Ja sam mu promenio jeza, zadnje amortizere sa komplet soljama i gumicama, plocice, komplet veliki servis i mali, set kvacila, klima napunjena...Sve sto sam radio ima upisano kog datuma i koliko km je presao do tad i koliko je kostalo i koji delovi su stavljeni...stavis na papir sve i vidis koliko je ulozeno u njega :) Za opremu ne treba posebno komentarisati. :) Jedino me zeza ono suvozaveco sediste ona folija, pa mi svetli lampica na tabli. Sve ostalo funkcionise kako i treba.

Registracija mi je oko 24000din, i ide jos prepis od oko 8000din. I to je to.

na zalost teze se prodaje karavan kao i kupe, cenu je nezahvalno komentarisati, prodaj ga za onoliko para koliko mislis da vredi, cinjenica je da su cene naduvane na polovnjacima i vise ne znas realnu.

To vidim i sam vec, iako je karavana mnogo vise na putevima. Imao sam zelju da ga prodam bas na forumu jer ljudi ovde znaju sta je dobar auto. Al nije bilo srece, pa je sad na oglasima.

I hvala vam na iznosenju svog misljenja. :)

Link to post
Share on other sites

E imam i ja da kazem nesto za dnevnik ☺ auto je lep na slikama,verovatno i uzivo. Stvar ukusa i potreba karavan ili limuzina. I ne postoji jeftin bmw a da mu ne fali nesto. A registracija ako je problem onda pravac buvljak i lepo kupis biciklo za 20 i ne registrujes ?

Link to post
Share on other sites

Ni mene isto niko ne zove za auto, kao da je sugav :) vrv to sto je karavan kvari pricu ili sta vec...

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Verovatno zato sto je jeftin :)

Link to post
Share on other sites

Verovatno zato sto je jeftin :)

Pa moguce i da jeste jeftin, kad vidim koliko ljudi traze za sve i svasta... inace mozemo istom "mobile.de" politikom da se vodimo i za moj auto ali ne zivimo u .de pa onda mislim da je glupo gledati te stvari. Bilo kako bilo na autu ce se mozda jos dosta toga promeniti ali cena jok :)

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites