Recommended Posts

jedno pitanje, jel bmw kec bolji i zanimljiviji od trojke e46 il jok ?

Возио сам се у кецу 2007,120д иде одлично али мало места као у мом Копакту! Бар мени тако изгледа,сад можда и грешим

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

IMAS dosta mesta u kecu napred Pozadi i nema , kao e36 je od prilike unutra, i dosta je okretniji od e46 al i neudobniji malo :)

Link to post
Share on other sites

Koliko se ja secam nije bas skoro.. Ima negde god ipo, dve. Ali da, ovaj auto je bio u Beogradu.

I prodat je bese za manje od 2000 ..

Taj auto je do 2004 vozio kolega sa posla, imao je crna kozna sedista kadice, restajling retrovizore, i taj karbon sto on prica je kolega stavljao, i pozadi dasku za zvucnike je sredio preavukao u kozu, i pre 2 godine je auto bio limarijsli los, ali je farban izgleda

Sent from my Asus Zenfon 2

Link to post
Share on other sites

Pazi nisam ni video da je auto sad u KG i koliko se covek istovario u opisu! Video sam ga danas u BG :)

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Ako nisi bas obratio paznju, mozda mislis da si video ovaj, a zapravo si video drugi auto... Na kojim je tablicama?

"tabla do 300 km/h" - Veliki poznavalac.

Link to post
Share on other sites

Ovaj Clio crni sa zlatnim je meni lik iz NP nudio pre par meseci u zamenu za E klasu, cena je tad bila 6500. Posle toga sam ga video malo ispod Radmilovca na smederevcu da stoji ispred nekog vulkanizera ili tehnickog pregleda, sad je ova cena. Ne znam sta je po sredi...

Link to post
Share on other sites