Recommended Posts

prezzo e trattabile e no trattabile? Non sono siguro... Signore comprare due monobloco ? ( Kupio je 2 motora) 1 prodaje

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovaj Clio crni sa zlatnim je meni lik iz NP nudio pre par meseci u zamenu za E klasu, cena je tad bila 6500. Posle toga sam ga video malo ispod Radmilovca na smederevcu da stoji ispred nekog vulkanizera ili tehnickog pregleda, sad je ova cena. Ne znam sta je po sredi...

ja sam danas posteno probao tog klia, auto je lep, ima neku reckicu na karoseriji koja se moze resiti farbanjem tog dela, malo i zadnji branik da se sredi, felne da se restauriraju sve jer su obijene. elem ocekivao sampuno vise za auto od 200ks s obzirom na kilazu, ili to nije to ili ima neki zvrk oko motora. sada je cena 5000eur, inace kaze da putuje preko pa mu treba kinta zato je ta cena.. svakako je 1000e nize od sledeceg sporta koji je u ponudi, sad bez kontrole majstora nista, do 3000 obrtaja je bas nesto dead

Link to post
Share on other sites

kod motora otkriva kubikazu ali posto nije plinjara, nejverovatnije niko nece ni obracati paznju na tehnickom, bitno da se brojevi slazu.

Link to post
Share on other sites

Pored rucice

Krov presvucen u eko kozu i lose uradjen

Desni stop polupan

Mora da se farba

Zadnji rubovi sireni (ocajno izgleda)

Tabla ne radi

Vent.kabine ne radi

Tapacir ispod volana los

Auspuh propao

Motor slinavi na sve strane

Dizne razlicite

Link to post
Share on other sites