Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Potronja manje vise, jasno mi je da taj auto troi po gradu 20-ak litara

Ne bih ga vozio svaki dan . Kako vam ovako deluje, da li to uopste vredi te pare

Link to post
Share on other sites

Auto deluje sasvim pristojno, za km ne znam stvarno meni ne uliva poverenje niko ko u opisu oglasa stavi POZZ potrosnja ti sigurno nije 20lit po gradu taj auto sa manuelnim menjacem ako je sve ispravno nece ici preko 15l... po meni cena je prilicno razumna, ne znam samo koja ti je svrha kupovine ovakvog auta, osim ako nije neka neostvarena zelja iz detinjstva, on nije neki preterano brz auto

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Pa jeste lepo 3.0 ali za mene je u toj karoseriji vrhunac 540i V8 ako ne to onda m50 koji je sigurno brzi od ovih starih motora

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

hvala oticu da ga pogledam

Nije mi za trkanje,ponekad bi krstario sa njim

Voleo bih sacuvati jedan primerak,nije previse para...

Moze biti samo skuplji,kontam da je e34 dostigao patos sa cenom

Link to post
Share on other sites
On 6/4/2016 at 11:44 PM, TGogi said:

Svidja mi se ovaj auto

Nikad nisam imao e34 ali nesto mi govori da je ovaj dobar

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8258682/bmw-530

Molim neko iskusno oko da mi skene paznju jer mi bas nije blizu Krusevac

Inace prvobitna zamisao mi je bila e30 siroki stop sa 2 vrata ali sam se umorio trazeci

Ja sam iz Kruševca i pravo da ti kažem, ovaj auto nikad nisam video. Ima par tds, ima jedan 518 koji je u baš lošem stanju, ima jedan 525i koji se malo zeza po gradu, turira ga ovo ono. I to je to što se tiče e34 koje ja znam. Ovaj nikad nisam video, moguće da je skoro došo i da mu se ne sviđa pa ga prodaje, ili šta već.

Link to post
Share on other sites

Ja sam imao E34 sa takvim motorom skoro 2,5 godine..Osim donjeg cilindra kvacla nikakvih drugih problema nije bilo.. Sluzio je za svakodnevnu voznju, nisam mu nikada merio potrosnju, nije bas brz, to stoji ali nije ni veliki potrosac..Ovaj deluje da je u lepom stanju..

Link to post
Share on other sites