Recommended Posts

On 2.10.2016. at 0:50 PM, Stefan L. said:

Ja razumem da covek hoce da zaradi, ali da zaradi 2k na to sto je kupio auto u NS i preveo ga na sebe bas je ambiciozan. Klasicna preprodavacka prica, vlasnik drugi auto u kuci itd, a ima ga covek 10 dana, pre toga je bio u NS 4200.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

3 hours ago, frostysrb said:

Auto spolja bordo, a ispod haube crn/teget :D

verovatno farban motorni prostor,ko zna koja je muljavina auto..

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8838796/bmw-320-325

ovaj bi izgledao pristojno da nije matirao,al ne bih rekao da je trulex ili mi se samo cini :D

Link to post
Share on other sites

I to što je pomešao vodu i ulje pa šta. Deluje mi korektna skroz.
A e60 u životu kupio ne bih, čuo sam od nekoliko ljudi koji rade sa delovima da je česta pojava zapaljen e60 zbod suvozačevog fara.

Link to post
Share on other sites

Jeste pomešao ulje i vodu, tako i napisao covek, " problem je što je pomešao vodu i ulje probio dihtung glave,danas sam počeo da ga radim moram ga skinuti sa oglasa dok ga ne zavrsim ". Ne znam, delje mi solidno, al šta znam, ko zna kako li je sve to uradjeno...

 

Link to post
Share on other sites

Po meni pristojan e60 mislim da nemoze da se kupi bez 8K,i u takav pristojan odmah jos oko 1000e,prevod,svi filteri,sva ulja,poneka sitnica pride i eto ode hiljadarka.

Ove sto se prodaju po 6-7K svesno kupujes auto u koji treba dosta uloziti,jer u sve koji su po te pare je ulagano samo u gorivo,mozda ponekad ulje i filteri.

Link to post
Share on other sites