Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

18 hours ago, MladenR said:

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6707605/bmw-320-m3-hardtop
dotični opisani motor 3.0 i 231ks ima dupli vanos zar ne ?

Pa ti si prostudirao e36-icu kako pitas takve stvari?/

3,0 moze da se upakuje u 2,0 blok od m50 i to mu dodje tzv stroker i naravno legalan je jer zadrzava broj motora.

A sto se dekle tice moze da se stavi i na glavu od m50 sa vanosom,samo iber prikljucak je drugaciji kao sto je i kod njega radila selna

Link to post
Share on other sites
19 hours ago, vlada-t said:

to potpisujes ili samo prica od kad si prodao svoj? =D

Ako si gledao oglase sigurno si video da nema
ove što se voze retko ili negde stoje se ne racunaju

moja nije savrsena daleko od toga, ali nije ni cena bila nenormalna itd itd ove nikakve a precenjene (na oglasima ;) )

StefanL : znam tu e36 bila je u Loznici na skupu. Vredi li toliko? :D za te pare mora da ima sve i ne sme da ima plin.
777.boban, da jesam prostudirao e36 koji je bio fabrika a ne neki budz stroker ovo ono i KAO 231ks itd. Pa kad prodaš a kupac da broj šasije da poruči neki deo a stigne mu ćorak, jer je neko budžio ovo od golfa ovo od petice bla bla ;)
Koliko vidim svi strokeri se prodaju ili su se prodali pa stoje...

Link to post
Share on other sites

Ovo deluje prilicno povoljno, ako je stvarno prvi vlasnik i auto kupljen u Srbiji - mora da ima neka "kvaka".

(mada je iz onih kriticnih serija koje su bile najproblematicnije kada je lanac u pitanju)

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8965715/bmw-320-d-efficient-dynamics

Link to post
Share on other sites
16 hours ago, Gruja1595 said:

Lepo izgleda ovaj :)

Lep auto ali mogao se i ovaj enterijer malo srediti..Ako se auto odrzava i izgleda lepo spolja i slika ovako, ne idu prljava sedista i patosnice.. :) 

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Delija said:

Ovo deluje prilicno povoljno, ako je stvarno prvi vlasnik i auto kupljen u Srbiji - mora da ima neka "kvaka".

(mada je iz onih kriticnih serija koje su bile najproblematicnije kada je lanac u pitanju)

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8965715/bmw-320-d-efficient-dynamics

Унутра КЛОТ

Link to post
Share on other sites

Jeste da mu fale sport sedista, navigacija / iDrive i jace ozvucenje, ali ostalo ima u principu sve sto treba - xenon svetla i to adaptivna, obaranje zadnjih sedista, solidne felne, elektricno sklapanje ogledala, samozatamnjujuci unutrasnji retrovizor, parking senzori napred i nazad, dvozonska klima, tempomat.

Da je F30 sa tom opremom u pitanju manje bi delovao klot jer bi bar displej imao.

Link to post
Share on other sites

Meni taj e90 bez navigacije deluje užasno. Tabla ko daska... Nikakve linije. Što se tiče tog motora jedan moj drugar iz Italije je kupio e90 sa tim motorom, 2009. godište i 2x do sad je menjao lanac za 50k km...A još ga je kupio od 1. vlasnika. Izgleda kako ti se zalomi...

Link to post
Share on other sites

e90 318d, moj gazda drugi vlasnik, prvi njegov kum, davo oprema auto je u fulu samo nema m branike, ali idrive kozu i to ima. Nikada za ovih 220k na satu sto je nije radio sem turbine u stefanovicu. 2006 godina

Link to post
Share on other sites