Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

2 hours ago, pravda91 said:

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8979600/bmw-320-i-plin-reg-dobar

 

Ozbiljna muljavina,prvo cena po dogovoru pa ga nema,pa  onda cena 900e I sad 1100?

Bio sam da ga gledam kada je bio 850€, na prvi pogled lep, ali kasnije... Pustio levi džep u gepeku, sajtne po malo, nema rupa ali se nadulo na par mesta, ispod haube kod koševa pustio na par mesta fino. Enterijerski fino očuvan. A onda sam ga upalio i tu je bio kraj, dve cevuljage od grane do kraja sa nekim šupljim loncem, urla na sve strane, ne radi ravnomerno u leru, zaleće, ne prima prvi gas. Crevo na usisnoj izlepljeno izolirkom. Kaže menjane svećice, ali ne zna koje je stavio, kaže neke bele hahahah. Pozdravio sam se i otišao, nosam ga ni isterao iz dvorišta.

Link to post
Share on other sites
5 hours ago, frostysrb said:

Bio sam da ga gledam kada je bio 850€, na prvi pogled lep, ali kasnije... Pustio levi džep u gepeku, sajtne po malo, nema rupa ali se nadulo na par mesta, ispod haube kod koševa pustio na par mesta fino. Enterijerski fino očuvan. A onda sam ga upalio i tu je bio kraj, dve cevuljage od grane do kraja sa nekim šupljim loncem, urla na sve strane, ne radi ravnomerno u leru, zaleće, ne prima prvi gas. Crevo na usisnoj izlepljeno izolirkom. Kaže menjane svećice, ali ne zna koje je stavio, kaže neke bele hahahah. Pozdravio sam se i otišao, nosam ga ni isterao iz dvorišta.

Ako je auto ovakav kakav je opisan, aj budite realni, koliko vredi ? 

Ja mislim da ne vredi preko 500 eura (ajd. mozda koji euro vise zato sto je reg do 06.2017) .. Samo moje misljenje 

Link to post
Share on other sites

ja kada sam ga jurio ni za lek , a sada kada sam vec u kombinaciji sa restauracijom ETEGA , jbg ..... znao sam

a auto je bas ono sto se trazi , manuelni pa jos cabrio

nego kada isteras zelju , da  ja i ti pravimo dil  za crveni  

Link to post
Share on other sites