Recommended Posts

Sta si sad hteo da kazes? Da BMW pravi auto kojim ce napasti s klasu kupe? 

Realno, audi je do skoro dobrano kaskao za mercom i bmw-om. Poslednjih 10 godina su ih sustigli. Iako su satro ljuti konkurenti, uvek su u dogovoru. Nikad nije u istoj godini izasao a6, e klasa i bmw 5. To ti je ko politika, ovi gore sede i piju kafu zajedno, a glasaci se pobise medjusobno. To je batice sve biznis. Takodje, zna se jo su kupci novog bmw-a, ko su kupci novog audija, a zna se i ko pazari mecku. Iako su vozila slicna, totalno su razlicita sto si verujem zakljucio i sam ako si se vozio u sva tri auta

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Šalimo se malo...

 nazvao me ciganom, prozivate trojku, benzinske motore, malo ste otisli u aut posteno.

Cepajte dalje, daj Stefane nesto novo da ne umre sekcija oglasi.

Link to post
Share on other sites

postoji velika mogucnost da je prava, trebalo bi da je auto nekada bio od drugara koji ga je bukvalno uzeo 2002 ili 2003 godine. Ako je i dalje reso klima unutra to je to. Sao nije bio tad sa ovim branicima tada. tj bio je tih godina od drugarovog caleta

Link to post
Share on other sites
4 hours ago, MladenR said:

Ма где леп...зрео за полираље а скоро је и клотарааа

 

13 hours ago, pas said:

шта је са сивим 325?

Link to post
Share on other sites

Izmesao si komentare :)
Sivog sam prodao ima vec 3-4 meseca. Ovoga sam hteo sa sebe ali nije to to. Suviše je limuzina, ne oseća put, za mene preudoban... Hoću ponovo neki e36 ili e30 za svoju dušu. Najverovatnije e30. A što se e46 tiče stvarno je u vrhunskom stanju.

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Blyatman said:

Drugar moj prosle godine uzeo vossen kopiju kod nas, stim sto su njegove 18ke i 9jota. On je nasao felne koje su bas konkavne, mislim da je et33 ili 30 tako nesto, ja davno nisam video da neka felna lepse izgleda uzivo. Nisu isti model, ali su isto petokrake, slicne jako kao ove.

Link to post
Share on other sites

4000e...
Stvarno su cene nenormalne. Ali kad vidiš da kocke stavljaju po 1500, a za 1000e imaš i e36.. ali ima ih i za 3500-4000. a za 2xxx ima već e46...
Ko je lud a ko normalan. ja mislim u nekim slučajevima da sam podcenio a nekim da sam precenio auto, ali mene košta 3000e već a 100% je bolji od pojedinih sa većim ili sličnim cenama.

Link to post
Share on other sites